Reklama

Těhotenské džíny Lidl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agnes 123
Povídálka 26 příspěvků 08.04.18 13:17
těhotenské džíny Lídl

Ahoj holky máte některá těhotenské džíny z lídlu? velikosti sedí nebo jsou větší nebo naopak menší? děkuji

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62443 příspěvků 3 inzeráty 08.04.18 13:42

@agnes 123 Nemám těhotenské, mám klasiku, znaška Esmera (či tak nějak) a velikost sedí.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 15 inzerátů 08.04.18 14:13

@agnes 123 mně přijde všechno oblečení z Lidlu tak o velikost větší, než nosím obvykle. Mám i pár tehotenskych věcí a tam bych řekla totéž. (Běžně si kupuju L, v lidlu M) ;) ale není problém s vrácením, tak si vezmi dvě velikosti a tu, co Ti sedět nebude, vrať 8)

agnes 123
Povídálka 26 příspěvků 08.04.18 14:39

@Jitul.kaaa9 a když to obědnám z e-shopu tak to mužu vrátit na pobočce lídl? :)

margarithka1
Povídálka 28 příspěvků 10 inzerátů 08.04.18 14:52

Ja mam jejich tehotenske elastaky. Koupila jsem stejnou velikost jako u netehotenskych z Lidlu a klidne jsem mohla o velikost mensi.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 15 inzerátů 08.04.18 15:04
@agnes 123 píše:
@Jitul.kaaa9 a když to obědnám z e-shopu tak to mužu vrátit na pobočce lídl? :)

Tak to nevím, mrkni do obchodních podmínek, jestli se to dá vrátit i na pobočce ;)

Ivetkaa01
Povídálka 35 příspěvků 08.04.18 18:26

Také vše z lidlu beru o velikost menší než kdekoliv jinde a sedne mi to parádně :) :dance:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 09.04.18 07:21

Nevim, jak dziny, ale co jsem si kupovala tehotenskeho, tak min o velikost mensi! :lol: bezne mam vel. M, nekdy i L, ale jak tehotenske leginy, platene kalhoty, tricka musim mit S, jinak v tom plavu ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama