Těhotenské džíny Lidl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
agnes 123
Povídálka 32 příspěvků 08.04.18 13:17
těhotenské džíny Lídl

Ahoj holky máte některá těhotenské džíny z lídlu? velikosti sedí nebo jsou větší nebo naopak menší? děkuji

Reakce:
Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 64534 příspěvků 3 inzeráty 08.04.18 13:42

@agnes 123 Nemám těhotenské, mám klasiku, znaška Esmera (či tak nějak) a velikost sedí.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 08.04.18 14:13

@agnes 123 mně přijde všechno oblečení z Lidlu tak o velikost větší, než nosím obvykle. Mám i pár tehotenskych věcí a tam bych řekla totéž. (Běžně si kupuju L, v lidlu M) ;) ale není problém s vrácením, tak si vezmi dvě velikosti a tu, co Ti sedět nebude, vrať 8)

agnes 123
Povídálka 32 příspěvků 08.04.18 14:39

@Jitul.kaaa9 a když to obědnám z e-shopu tak to mužu vrátit na pobočce lídl? :)

margarithka1
Povídálka 32 příspěvků 08.04.18 14:52

Ja mam jejich tehotenske elastaky. Koupila jsem stejnou velikost jako u netehotenskych z Lidlu a klidne jsem mohla o velikost mensi.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 08.04.18 15:04
@agnes 123 píše:
@Jitul.kaaa9 a když to obědnám z e-shopu tak to mužu vrátit na pobočce lídl? :)

Tak to nevím, mrkni do obchodních podmínek, jestli se to dá vrátit i na pobočce ;)

Ivetkaa01
Povídálka 36 příspěvků 08.04.18 18:26

Také vše z lidlu beru o velikost menší než kdekoliv jinde a sedne mi to parádně :) :dance:

Kukacka123
Závislačka 3053 příspěvků 09.04.18 07:21

Nevim, jak dziny, ale co jsem si kupovala tehotenskeho, tak min o velikost mensi! :lol: bezne mam vel. M, nekdy i L, ale jak tehotenske leginy, platene kalhoty, tricka musim mit S, jinak v tom plavu ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >