Těhotenské džíny Lidl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agnes 123
Povídálka 20 příspěvků 08.04.18 13:17
těhotenské džíny Lídl

Ahoj holky máte některá těhotenské džíny z lídlu? velikosti sedí nebo jsou větší nebo naopak menší? děkuji

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60887 příspěvků 3 inzeráty 08.04.18 13:42

@agnes 123 Nemám těhotenské, mám klasiku, znaška Esmera (či tak nějak) a velikost sedí.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 08.04.18 14:13

@agnes 123 mně přijde všechno oblečení z Lidlu tak o velikost větší, než nosím obvykle. Mám i pár tehotenskych věcí a tam bych řekla totéž. (Běžně si kupuju L, v lidlu M) ;) ale není problém s vrácením, tak si vezmi dvě velikosti a tu, co Ti sedět nebude, vrať 8)

agnes 123
Povídálka 20 příspěvků 08.04.18 14:39

@Jitul.kaaa9 a když to obědnám z e-shopu tak to mužu vrátit na pobočce lídl? :)

margarithka1
Povídálka 24 příspěvků 4 inzeráty 08.04.18 14:52

Ja mam jejich tehotenske elastaky. Koupila jsem stejnou velikost jako u netehotenskych z Lidlu a klidne jsem mohla o velikost mensi.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 08.04.18 15:04
@agnes 123 píše:
@Jitul.kaaa9 a když to obědnám z e-shopu tak to mužu vrátit na pobočce lídl? :)

Tak to nevím, mrkni do obchodních podmínek, jestli se to dá vrátit i na pobočce ;)

Ivetkaa01
Povídálka 15 příspěvků 08.04.18 18:26

Také vše z lidlu beru o velikost menší než kdekoliv jinde a sedne mi to parádně :) :dance:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 09.04.18 07:21

Nevim, jak dziny, ale co jsem si kupovala tehotenskeho, tak min o velikost mensi! :lol: bezne mam vel. M, nekdy i L, ale jak tehotenske leginy, platene kalhoty, tricka musim mit S, jinak v tom plavu ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama