Těhotenské plavky?

2318
4.9.06 20:27

Těhotenské plavky?

Ahoj,

objednávám si na netu těhu oblečení a narazila jsem na těhu plavky (jednodílné). Se synem chodíme na plavání, takže budu celé těhu plavat. Je nutné kupovat special plavky? Do teď mě to nenapadlo, ale zase, když si vzpomenu na své minulé břicho, asi bych ho do normálních plavek nedostala.
Nebo jste nosily dvoudílné?

Díky
Lasička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.9.06 20:30

Ahojky,
tak já jsem chodila plavat do konce 6. měsíce a měla jsem jsem normální klasické jednodílné (jiné nemám). Ještě teď přes léto v červenci (tj. do konce 7. měs.) jsem je normálně oblíkla, později jsem to nezkoušela. Kamarádka ve stejném stadiu těhu nosila dvojdílné. Myslím, že pokud neplánujete během vyššího stupně těhu nějakou dovolenou u moře, tak je zbytečné kupovat drahé těhu plavky.

Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
4.9.06 20:40

Ahoj,
jen poradím, že těhu plavky mají za dobrou cenu v HM Jsou to dvojdílné, ale s látkou přes bříško a lze nakombinovat velikosti obou dílů…
Taky asi záleží na tvách proporcíh…já si je musela pořídit (kvůli moři) protože si nemám kde pujčit tak velikááánskééé..Krom toho velikost spodního dílu jsem měla 40 a vrchního 44!!!!
Kdybych byl štíhlá, tak asi není problém nosit dvojdílné normální, jen trochu větší s nižšíma kalhotkama :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
4.9.06 21:02

Ahoj,já jsem si v prvním těhu koupila netěhu dvojdílné,jenom s větší podprsenkou :wink: .
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
4.9.06 22:32

Ahoj,
přidávám se k dvoudílným plavkyním, plavala jsem do 6 měs. a pohoda jazz, jen to chce nižší kalhotky, jak už bylo výše zmíněno, ať je to pohodlné.
Nyní bych do nich nevlezla, stydím se za pozůstatky těhu-špeky :oops: apod…chjo nevím jak z toho ven, při kolotoči kolem holek (a to plně kojíme) kila stejně nejdou dolů :cry:
Aileen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
4.9.06 23:56

Ahojky,

ja jsem chodila na plavaci kurzy se synem az do porodu. Do nejakeho sesteho, sedmeho mesice jsem nosila svoje jednodilne plavky, ale uz starsi. Pak mi jeuz manzel zakazal, protoze byly „pruhledne“ a vyhodil mi je. Tak jsem chodila v dvoudilnych. A v pohode.

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
5.9.06 07:40

Ahoj Lasicko,
vzhledem k tomu,ze se v patek chystame k mori,jsem mela podobny problem… :? Drahe tehu plavky se mi nechtelo kupovat chtela jsem spis dvoudilne se zaclonkou pres brisko,abych mohla pozdeji i do bazenu. Nahodou jsem zasla do SOS textilu,potrebovala jsem pro maliho teplacky a pyzamka do skolky a mely tam docela hezky sedo-oranzovy za 149,– ve vyprodeji. Kalhotky jsou trochu vyssi pres brisko avrchni dil nahore ma vazani za krk a na zadech. Je pravda,ze nejsou na hooodne velika prsa,ale jsou hrozne pohodlny… :)
Pajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
5.9.06 12:29

Čau holky,

ty vyhlídnutý plavky stály jen 300 Kč, ale přemluvily jste mě :-) Zatím na to kašlu a uvidíme :-)

Díky,
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama