Těhotenské příznaky

52
11.7.05 14:53

Těhotenské příznaky

Chtěla bych se zeptat jestli máte některá zkušenost s bolestí zad v ranném stádiu těhotenství? Snažíme se pomocí hormonální léčby o mimi skoro rok a nyní mě už kolik dní dost bolí záda (nikdy předtím jsem na to netrpěla) a mám pocit neustálé „vlhkosti“ :oops: . Myslím si, že jsem neměla kde přistydnout tak nevím ale jednalo by se tak o 14 dní těhot. Díky T.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1296
11.7.05 15:05

Ahojky,
já jsem 6 týdnu těhotná a záda mě bolí jako čert. Hlavně v kříži. A co je zajímavý, tak mě to každý ráno vzbudí.
Ale může to být taky tím, že mám těžkou skoliosu, nevím.

A pocit vlhkosti ??? Jsem měla, taky jsem hormonální léčbě a inseminaci. A měla jsem to asi týden po inseminaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
11.7.05 15:17

Ahoj,

pocit vlhkosti je normální, při těhu se tvoří o hodně víc hlenu a chrání mimi.
Jinak záda mě bolela asi první 4 týdny docela hodně v kříži, tak to asi bude normální. Naštěstí už mě to přešlo. Ráno jsem ani nemohla vstát z postele a špatně se mi i sedělo.

Jarka 8tt+4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
11.7.05 15:25

taže se mám asi vyvarovat veškerých léků na bolest-já jsem se s tím u prvního nesetkala-křížové bolesti jsem měla až při porodu. Teď by to bylo opravdu krátké těhu, ale záda mě bolí dost a tak zvláštně mě „brní“ v podbřišku a jsem neskutečně citlivá. Tak nevím příští týden jedeme na dovolenou tak si pak zajdu k dr. a uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.7.05 15:55

Aho

Ahoj Mikino, já půjdu pravděpodobně v pátek na inseminaci. Zatím beru Clostylbegit na podporu ovulace, potom mi pí. Doktorka předepsala Utrogestan a nějakou injekci Pregnan. Chtěla jsem se Tě zeptat jestli se vám to povedlo hned napoprvé. Mám z toho trochu obavy, ale vím, že to není složitý zákrok. Děkuji za odpověď Sima

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
11.7.05 18:27

Ahoj Simo,

neboj se vše dopadne dobře. Musíš doufat.
Ta injekce se jmenuje Pregnyl.A taky jsem ji dostala. Malinko šípe,ale dá se to vydržet. Utrogestan beru i teď.
Byl to náš první pokus. A úspěšný. Taky mi všichni říkali, ať si nedělám nějaké naděje,že napoprvé se to nemusí povést. Ale věřila, že zrovna teď se to povede. Musíš věřit.
Zákrok je opravdu jednoduchý a nebolestivý. Nemáš se vůbec čeho bát.
Aa nějaké nervy hoď stranou, to pak neprospívá ani miminku ani tobě. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
1296
11.7.05 18:29

Promiň, nevšimal jsem si,že nejsem přihlášená.

MIKINA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.7.05 08:40

Ahoj Mikino, děkuji moc za odpověď. Už jsem teď klidnější. Včera jsem si vyzvedla předepsané injekce a je to opravdu Pregnyl.Mám v tom balíčku 3 injekce, takže nevím, jestli mí dá 3 nebo jen 1. Zítra jdu na ultrazvuk a ve čtvrtek nebo v pátek jdem do TOHO. Zrovna máme naplánovanou dovolenou na prvních 14 dní v srpnu, tak doufám, že by to nemělo vadit, kdyby to náhodou vyšlo.
Sima

• Nahlásit
  • Citovat
1296
12.7.05 09:03

Naopak, dovolená ti jenom prospěje. Buď v klidu nemysli na to a užívejte si.
Jestli dostaneš jednu nebo všechny tři injekce opravdu nevím. Já dostala jen jednu.
Budu ti moc držet palce. A myslet na tebe. Neboj bude to dobrý.Dej pak vědět,jak jsi dopadla.

Mikina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.7.05 10:46

Ahoj Mikino, začínám věřit, že bude vše O.K. Určitě Ti dám vědět jak to dopadlo, ale nevím kam. Máš nějakou e-mailovou adresu? Je super, že Ti to vyšlo napoprvé.
Sima

• Nahlásit
  • Citovat
1296
12.7.05 10:49

Můžeš napsat na : x.mikina@seznam.cz

Měj se krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...