Reklama

Jak začít psát těhotenský deníček

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simona67
Stálice 91 příspěvků 28.03.18 10:57
Těhotenský deníček22

Ahojky píšete si některa z vás nějaký deník? Já bych chtěla ale vůbec netuším jak to udělat a tak

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10351 příspěvků 28.03.18 11:29
@Simona67 píše:
Ahojky píšete si některa z vás nějaký deník? Já bych chtěla ale vůbec netuším jak to udělat a tak

Měla jsem sešit a zapisovala jsem si tam váhy a míry miminka při kontrolách a třeba první kopnutí a další okolnosti. Po narození mimina vedu dítěti deník taky. Zaznamenávám tam různé události - překulení, růst zubů, míry a váhy..kdy začalo chodit, výlety, teď přikládám obrázky, co vytvoří, občas doplním fotkami. Mám to v kroužkových deskách, abych mohla doplňovat dle potřeby i zpětně.

barca0140
Závislačka 2918 příspěvků 28.03.18 11:57

Zapisovala jsem si vse do pc a planuju i s fotkami vytisknout a bud zalaminovat, nebo udelat jako fotoknihu s psanim. Zapisovala jsem tam kontroly, svoje pocity, problemy, obavy, prvni pohyby, porod..Proste jednou za 14dni az mesic jsem si sedla a neco sepsala.Po porodu jsem pak od mamky dostala nadhernou, velkou knihu pro miminko, kam se zapisuji a vlepuji od narozeni az do 3let vsechna mozna poprve, zoubky, miry, narozeniny apod…S denikem jsem chtela pokracovat i po porodu, ale stehovani, pak plavco, ruzne aktivity s malym, prace a nejak nezbyval cas a ted me to mrzi..Kolikrat z nej vypadnou takove perlicky, ze je az skoda, ze to nikam nezaznamenavam, protoze by jsme se u toho potrhaly smichy i za 20let :mrgreen:

Simona67
Stálice 91 příspěvků 28.03.18 12:00

Já už tak trochu začala :D :D

vbu
Stálice 84 příspěvků 28.03.18 12:48

Ja si koupila knizku Muj tehotensky denik, je to tam po tydnech a lepim si i fotky… Je to hezka vzpominka. Jeste jsem si delala kolaz z dne porodu s popisky

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 28.03.18 15:32

Psala jsem si události po týdnech, doplňovala jsem fotkama, příp. fotkama z utz a pak jsem si z toho udělala fotoknihu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama