Reklama

Olynth sprej do nosu v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 20:57
Olynth sprej do nosu v tehu

Ahoj, jsem v 6 mesici a posledni 3 mesice me trapi ucpany nos. Neni to ryma ani nachlazeni, nekycham takze to neni ani alergie.. ja cetla ze je to v tehotenstvi normalni ale ze spreje do nosu by se uzivat nemely. Ja je beru uz vic jak mesic, strasne jsem se trapila, nemohla dychat nosem, nemohla jsem se ani poradne vyspat a mela jsem kvuli tomu bolesti hlavy. Mohlo by to miminku nejak ublizit kdyz je beru kazdy den? Ja si to bez toho uz neumim ani predstavit :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 27.03.18 20:59

Bože :roll: kup si mořskou vodu.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 27.03.18 21:01

Neres. Je to lokalni, neublizi to.

Nicmene ty uz jsi na něm zavisla, budes si muset dat odvykacku bez ohledu na tehotenstvi:(:(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 21:02

@radkka ta mi nepomaha ani trochu…

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 27.03.18 21:03
@Anonymní píše:

No protoze jses zavislak!!:):)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 21:03

@Alyss1 jo to si uvedomuju ze zavisla jsem, nesnasim se za to.. ale vsude pisou ze po porodu nebo ke konci tehotenstvi by to melo zmizet. tak se modlim, uz me to fakt stve, bez spreje nemuzu normalne dychat.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 27.03.18 21:03
@Anonymní píše:

Tak si užij, že sis zničila sliznice :nevim: Já jsem byla v těhotenství nemocná a lékař mi zakázal i tyhle lokální přípravky, jak moc to může škodit nevím, je mi to jedno, dítě pro mě bylo důležitější.

Mallorka
Závislačka 2991 příspěvků 27.03.18 21:04

Já si dávala dětský Nasivin a jen na noc a přes den vincentku. Od 7. měsíce jsem nemohla dýchat a kvůli tomu spát. Kdybych si nesplichla, tak nespim a musela jsem fungovat pro syna. Po porodu to bylo ok.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 27.03.18 21:05

Ja brala Olynth skoro cele těhotenství, jinak bych se udusila. Morske vody a Vincentka naprosto k ničemu.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 27.03.18 21:05

Diteti to fakt neuskodi. To bys musela strikat lahvicku za den.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 27.03.18 21:10
@radkka píše:
Tak si užij, že sis zničila sliznice :nevim: Já jsem byla v těhotenství nemocná a lékař mi zakázal i tyhle lokální přípravky, jak moc to může škodit nevím, je mi to jedno, dítě pro mě bylo důležitější.

No, nesud, pokud jsi nezažila. Mit fakt třeba 7 měsíců naprosto ucpaný nos se nedá vydržet. Cloveka pak bolí v krku, nemůže poradně jist, mluvit.2 týdny se to vydržet dá, ale měsíce fakt ne.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 27.03.18 21:12

@cverunka souhlas. Kor kdy musis fungovat se starsim.

89Luca
Kecalka 211 příspěvků 27.03.18 21:13
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem v 6 mesici a posledni 3 mesice me trapi ucpany nos. Neni to ryma ani nachlazeni, nekycham takze to neni ani alergie.. ja cetla ze je to v tehotenstvi normalni ale ze spreje do nosu by se uzivat nemely. Ja je beru uz vic jak mesic, strasne jsem se trapila, nemohla dychat nosem, nemohla jsem se ani poradne vyspat a mela jsem kvuli tomu bolesti hlavy. Mohlo by to miminku nejak ublizit kdyz je beru kazdy den? Ja si to bez toho uz neumim ani predstavit :(

Me to bylo v tehu nedoporuceno, uzivala jsem Pinosol a za me to stacilo ale je to tim ze leky beru az tehdy az je mi na umreni.Ted mi na rymu nejvic pomaha konvicka :think:

cverunka
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 27.03.18 21:15
@Alyss1 píše:
@cverunka souhlas. Kor kdy musis fungovat se starsim.

Nebo třeba v práci. Potrebovala jsem hodně mluvit, ne na lidi huhnat a chrnet s otevřenou pusou, neschopenku by mi asi na ucpaný nos nikdo nedal :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 27.03.18 21:17
@cverunka píše:
No, nesud, pokud jsi nezažila. Mit fakt třeba 7 měsíců naprosto ucpaný nos se nedá vydržet. Cloveka pak bolí v krku, nemůže poradně jist, mluvit.2 týdny se to vydržet dá, ale měsíce fakt ne.

Ty víš, co jsem zažila, viď. Představ si, že třeba resekci zubů v těhotenství, nemohla jsem si vzít prášky na bolest, bylo to skvělý :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama