Těhotenský test a testování..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 18:30
Těhotenský test a testování..

Ahoj, ráno jsem si zkoušela v den vynechané menstruace těhotenský test. Byl slabě pozitivní. Bohužel jsem odpoledne začala trochu krvácet…Zkouším odpoledne znova těhotenský test - a je negativní…Jaké máte zkušenosti s testováním odpoledne - ne tedy z ranní moči? Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aamanda
Kelišová 5612 příspěvků 1 inzerát 08.11.14 18:32

Mě vždycky vycházel stejně z ranní i odpolední moči. Držím palce!

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 08.11.14 18:36

Tak rychle hcg nevyprchá, i kdybys potrácela. Co to je slabě pozitivní?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 18:41

@terinka4444 Ahojky, druhá čárka byla vidět, ale poměrně slabá. Přesto se nejednalo o ´´ducha´´, tedy vidět je. Odpoledne nic… :nevim:..Krvácení momentálně ustalo. Jsem zmatená.. :think:. Mohlo se jednat o nějaké zbytkové hcg a do odpoledne jeho hodnota klesla?? Já nevím… :think:

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 08.11.14 18:43

To ne, pokud jako byla vidět a nebyl to duch, do odpoledne by nekleslo HCG na nulu a na čistý test. To je divný, no budeš muset vydržet do rána a ráno testnout znovu.

trpaslinka
Extra třída :D 12140 příspěvků 08.11.14 18:44

A nebo odpoledne byla moč řidší a tudíž obsahovala méně hcg, který pak nestačil na pozitivní test. Zkus opět test ráno a nebo ještě lépe za pár dní, pokud se MS nerozjede.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 18:46

@terinka4444 Ahojky, máš dvě hezké děti :) pěkná profilová fotka. Mně jenom napadlo, jestli nemá vliv to, že ráno je moč koncentrovanější a odpoledne ne..ale kdo ví…Zítra budu testovat znova…to jsem zvědavá, jak to dopadne..a nervozní :)

Flyingfrog
Extra třída :D 12172 příspěvků 08.11.14 18:52

Mně se to taky stalo, že ráno slabá, ale viditelná čárka, odpoledne nic. Ale nekrvácela jsem (až asi o týden později a na 3 týdny jsem neustále bez příčiny špinila). Dítěti jsou čtyři roky. :-)

Držím pěsti. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 18:54

@Flyingfrog Děkuji moc za povzbuzení :kytka:, já si miminko přeji už hoooodně dlouho :) a nešlo to…Tak se budu snažit věřit…

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 08.11.14 18:56
@Anonymní píše:
@terinka4444 Ahojky, máš dvě hezké děti :) pěkná profilová fotka. Mně jenom napadlo, jestli nemá vliv to, že ráno je moč koncentrovanější a odpoledne ne..ale kdo ví…Zítra budu testovat znova…to jsem zvědavá, jak to dopadne..a nervozní :)

děkuju :kytka: taky může být, to bude noc, co? :lol: znám moc dobře. Držím palce, ať to dopadne dobře. nezbývá než vydržet do zítra.

Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 08.11.14 19:43

Určitě může mít vliv to, že ranní moč je koncentrovanější.
Já jednou ráno měla už pěknou silnou druhou čárku - odpoledne slabá a po limitu.

Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 08.11.14 20:16

Jak pisou holky, rano byva moc koncentrovanejsi, lepsi na testovani…
Drzim palce :kytka:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 08.11.14 20:18

Já měla večer vždy silnější čárku než ráno, přitom by to mělo být naopak.

Korexada
Kecalka 141 příspěvků 09.11.14 05:57

Já měla vždycky stejnou čárku

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 09.11.14 08:24

Tak co?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >