Těhotenský test jedna čárka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra123r
Nováček 4 příspěvky 18.01.17 23:02
těhotenský test jedna čárka

Ahoj chtěla bych se zeptat měla jsem podezření, že jsem těhotná tak jsem si udělala těhotenský test. ukázala se mi tam jedna čárka, ale druhý den se tam objevila slabší druhá čárka. jak je to možný? a je tento test platný? předem děkuji za jakoukoliv odpověď ;)

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reakce:
Dojcanis
Závislačka 3670 příspěvků 18.01.17 23:06
@Petra123r píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat měla jsem podezření, že jsem těhotná tak jsem si udělala těhotenský test. ukázala se mi tam jedna čárka, ale druhý den se tam objevila slabší druhá čárka. jak je to možný? a je tento test platný? předem děkuji za jakoukoliv odpověď ;)

Udělej test ještě třeba zítra, test každým dnem sílí. To by si vědět mohla

Maja Z
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 18.01.17 23:49

@Petra123r test se odečítá do doby stanovené v návodu, obvykle do peti minut. Cokoliv potom je jiz neplatny vysledek. Zkus to znovu za 2 dny a hned po limitu test vyhod, nikde ho neskladuj.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 19.01.17 07:36

Vseobecne se rika, ze vysledek po limitu muze byt zavadejici, takze odecitat jen do tech peti minut a pak vyhodit. Ale u me to vzdy bylo tak, ze kdyz se objevil dusik po limitu, tehotna jsem byla a druhy ci treti den mi to dalsi test potvrdil uz druhou carkou v limitu. Zalezi i na znacce testu. :kytka:

e008
Závislačka 3418 příspěvků 107 inzerátů 19.01.17 08:07

@majki.r Souhlas, kdyz se duch objevil po limitu, za nejakou dobu se potvrdilo, ze jsem tehotna.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >