Reklama

Těhotenský test jedna čárka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra123r
Nováček 4 příspěvky 18.01.17 23:02
těhotenský test jedna čárka

Ahoj chtěla bych se zeptat měla jsem podezření, že jsem těhotná tak jsem si udělala těhotenský test. ukázala se mi tam jedna čárka, ale druhý den se tam objevila slabší druhá čárka. jak je to možný? a je tento test platný? předem děkuji za jakoukoliv odpověď ;)

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3650 příspěvků 18.01.17 23:06
@Petra123r píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat měla jsem podezření, že jsem těhotná tak jsem si udělala těhotenský test. ukázala se mi tam jedna čárka, ale druhý den se tam objevila slabší druhá čárka. jak je to možný? a je tento test platný? předem děkuji za jakoukoliv odpověď ;)

Udělej test ještě třeba zítra, test každým dnem sílí. To by si vědět mohla

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 18.01.17 23:49

@Petra123r test se odečítá do doby stanovené v návodu, obvykle do peti minut. Cokoliv potom je jiz neplatny vysledek. Zkus to znovu za 2 dny a hned po limitu test vyhod, nikde ho neskladuj.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 19.01.17 07:36

Vseobecne se rika, ze vysledek po limitu muze byt zavadejici, takze odecitat jen do tech peti minut a pak vyhodit. Ale u me to vzdy bylo tak, ze kdyz se objevil dusik po limitu, tehotna jsem byla a druhy ci treti den mi to dalsi test potvrdil uz druhou carkou v limitu. Zalezi i na znacce testu. :kytka:

e008
Závislačka 3204 příspěvků 31 inzerátů 19.01.17 08:07

@majki.r Souhlas, kdyz se duch objevil po limitu, za nejakou dobu se potvrdilo, ze jsem tehotna.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama