Těhotenským test mamatest

19.12.19 10:10

Těhotenským test mamatest

Ahoj holky, dnes mám nějaký 28DPO, opozdila se mi menstruace, dnes už o 13 dni. Dělala jsem si 6× mamatest a vždycky mi na něm vyšel duch, slabý ale byl tam, vždycky jsem další test dělala ze začátku po cca 3-4dnech, později už po 2 dnech. Na každém testu byl totožný duch a ja už si myslela ze jsem v tom.
Pak jsem se při posledním ranním testu rozhodla ze zajdu k doktorce ( to bylo 26DPO), aby mi to potvrdila, ukazala jsem ji poslední test a rekla mi ze podle nej jsem těhotná, udělala mi pak ale ultrazvuk a tam nic neviděla, rekla ze podle nej těhotná nejsem.
Pro jistotu mi ale vzala krev a druhy den jsem si volala na výsledky a byli negativní, takže jsem těhotná nebyla a nejsem. Ale ms pořad nikde, stalo se vám to taky někomu? Za odpověď budu moc rada. :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5949
19.12.19 10:18

Dělala mi to cysta. 26 dní po ovulaci by bylo na ultrazvuku embryo se srdeční akci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
19.12.19 10:37

Měla jsem to samý, byla to cysta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10202
19.12.19 12:29

Mě teda cysta nikdy neudělala // a to jsme jich měla :nevim: ale pokud testy nesilil a je tam už několik dní stejný duch tak to na těhotenství nebo spíš prosperující těhotenství nevypadá… A jak pisi holky 26 dpo už by na UZ šlo něco vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
19.12.19 20:07

Cysta nedělá //. Klasické biochemické těhotenství, embryo nebylo ok, nepokračuje ve vývoji. Kdyby se netestovalo tak brzy, myslela by sis, že máš opožděnou ms. Ať to vyjde příště :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5949
19.12.19 20:10

@Berry77 některé druhy cyst a nádorů můžou druhou carku na testu klidně udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
19.12.19 21:35

@karkarka ano, některé, ale tady je to občas prezentováno tak, jako by pozitivitu testu dělaly cysty devíti z deseti..je to opravdu ojedinělé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 22:24

Tak nakonec jsem byla ještě u doktorky nebylo to ani cystou ani tím tehotenstvim jak píšete, rekla mi ze to bylo z toho jak jsem byla ve stresu jestli teda jsem tehu nebo ne a ze už to uvnitř vypadá jako těsně před menstruaci a ze když ji příští týden nedostanu tak mi da nějakou injekci aby se mi to spustilo:grin:
Akorát teda nechapu ty duchy na těch testech, to mi pěkně vrtá hlavou, proč by bylo 6 testu s duchem, když mi nenašli ani kapicku hCG v krvi :nevim: :nevim:
Uz jsem měla radost a ono nic :,( :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
19.12.19 22:27

@Niky_Lauda protože test zachytí i to, co ještě na utz vidět není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
19.12.19 22:37

@Niky_Lauda cože? Dvě čárky na testu ze stresu? Tak to slyším prvně. Spíš bych řekla, vzhledem ke krvi, že mamatest stojí za prd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10202
19.12.19 22:40

@Niky_Lauda ty mě se zdá že tady více ženských má stejnou dr :lol: co to je za dr když řekne takovou hovadinu..testy tehotenske reagují na HCG a HCG mají v těle těhotné ženy.. jinak doktorka do nějakého 6 týdne na UZ nic neuvidí..takze testuj dal a uvidíš jestli budou sílit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
19.12.19 22:41

@Lynx.lynx proč by měl stát za prd? :nevim:
http://maminky.eu/…tehotenstvi/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
19.12.19 22:41

@Kajka9 test na HCG z krve měla negativní, píše to nahoře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10202
19.12.19 22:44

@Lynx.lynx tak já nevím třeba dělala test špatně nebo to odešlo :nevim:.. mě nikdy třeba mamatest neudělal ani ducha ani mini ani žádný jiný test :nevim:..
Ale spíš mě zaráží co řekla ta doktorka vždyť je to úplně mimo :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
19.12.19 22:45

@Berry77 zakladatelka píše, že si udělala ráno test a na ten jí lékařka řekla, že je pozitivní. Odebrala jí krev, protože na ultrazvuku nic neviděla, a krev vyšla negativní. Jak tedy může barvivo v testu reagovat na hormon, který zakladatelka v krvi neměla? Vím jak to myslíš, ale v tomhle případě mi to nesedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama