Je to těhotenství?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačena28
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 18:17
Těhotenství? ????

Ahoj holky, jsem tu úplně poprvé a hned bych vás chtěla poprosit o radu :) plánujeme miminko, ale necháváme tomu tak nějak v klidu volný průběh, je to cca 3 měsíce :) no a minuly měsíc menstruace tak jak měla být akorát dost silná, mám cyklus cca 35, sex jsme měli přesně na den ovulace a ještě den po což je 11 a 12.8, od 14.8 mám pěkne napnutý prsa, jsem unavená, stále chodím čůrat i třeba 2× za noc a to se mi běžně nestává a bolí mě břicho jakoby na MS ale ta má přijít až kolem 25.8. No a tak jsem si včera jen tak udělala těhotenský test. Byly tam dvě čárky, takže je dle všeho pozitivní :D Ne úplně stejné, ale zase to nebyl takový ten slaboučký duch. Je možné, abych takhle brzy poznala těhotenství? Budu moc ráda za každou radu a děkuju :)

Příspěvek upraven 17.08.18 v 18:21

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 17.08.18 18:19

Test je pozitivní řekla bych.. jsi si jistá datem ovulace?

Kačena28
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 18:22

@ludmilaadamkova úplně jistá si nejsem, možná byla o pár dní dřív. Nijak extra to nesleduji, neměřím, nezapisuji, ale dle kalendáře a i takových těch ,,pocitů” bych řekla že tak nějak byla.

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 17.08.18 18:27

Tak pozitivní je určitě, jen se říká že se nemá testovat dřív než se zpozdí MS, protože plod stále může odejít a pak je člověk jen zklamaný :-( držím ale palečky aby bylo vše v pohodě a pokračovalo jak má :kytka:

Kačena28
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 18:30

@karolinka90 já vím no, bylo to jen tak, trochu asi i zvědavost, ale nepočítalo jsem s tím, že by vyšel tak jsem byla trochu překvapená. Děkuji :) a budu dál čekat a uvidíme :andel:

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 17.08.18 18:32

No mi se to zdá celkem brzy na to abys na testu měla dvě čárky ( a ještě píšeš že to není duch ) já měla Ducha v den očekávané menstruace a při prvním tehu dokonce duch až 4 dny po očekávané ms :nevim: jedině by ovulace byla dřív .. jinak bys musela mít extra citlivé testy…za dva dny po sexu bys asi tehu příznaky nepociťovala :think:

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 17.08.18 18:33

@Kačena28 já to chápu, tenhle měsíc se budeme snažit a na 100% nevydržím s testem do menstruace :lol: :lol:

karolinka_90
Stálice 64 příspěvků 17.08.18 18:35

@Megane 123 myslím si že každá jsme v tomhle jiná… moje mamka věděla že mě čeká tři dny po sexu :-) začaly jí nevolnosti a bylo to..

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 17.08.18 18:38

@karolinka90 no to je spíš rarita řekla bych :lol:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 17.08.18 18:38
@karolinka90 píše:
@Megane 123 myslím si že každá jsme v tomhle jiná… moje mamka věděla že mě čeká tři dny po sexu :-) začaly jí nevolnosti a bylo to..

Ale test ti to tak brzo neukáže, ať už máš jakejkoli šestej smysl. Trvá minimálně 10 dní než se oplodni a zahnizdi vajíčko a začne se vylučovat hcg do krve a moči. Takže podle tohoto testu, kdy už máš čárku docela silnou, jsi otěhotněla tipuji kolem 5.srpna :nevim:

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 18:39

Řekla bych že test je pozitivní

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 17.08.18 18:39
@Lainaire8 píše:
Ale test ti to tak brzo neukáže, ať už máš jakejkoli šestej smysl. Trvá minimálně 10 dní než se oplodni a zahnizdi vajíčko a začne se vylučovat hcg do krve a moči. Takže podle tohoto testu, kdy už máš čárku docela silnou, jsi otěhotněla tipuji kolem 5.srpna :nevim:

Plně souhlasím, je to blbost…buď otěhotněla daleko dřív a nebo je falesne pozitivní

Kačena28
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 18:45

@Megane 123 ale jsou tam :nevim: jak říkám tou ovulací si nejsem 100% jistá mohla být o něco dříve :think:

Kačena28
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 18:47

@Lainaire8 no je pravda, že předtím byl sex 4.8. tak jsem možná špatně odhadla ovulaci :nevim:

kristyn.g
Závislačka 2841 příspěvků 17.08.18 19:02

@Kačena28 tak takovou čárku jsem měla až 15dpo, příznaky můžou být k blížící se menstruaci a nebo už k těhu, ale určitě ne k těhou pár dní starému… :) objednej se k dr na ultrazvuk za pár týdnu a uvidíš jak staré ve výsledku to těhotenství je :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >