těhotenství?

26.8.06 20:53

těhotenství?

Zdravim vsechny tehulky a snazilky, my se snazime o mimco pet mesicu, vim, ze mame jeste spoustu casu, ale dneska je to 41.den cyklu, prsa me silene bolej uz skoro tri tejdny a BT uz mám 15. den docela vysokou, ale porad cejtim, jako bych to mela dostat (bolesti bricha). Mam nepravidelnou menstruaci a hrozne dlouhej cyklus (36-46 dní)…myslite, ze bych mohla byt tehu? Test si zatim delat nechci, udelala jsem si jich uz tolik, ze neverim tomu, ze by se tam ta druha carka mohla objevit a nekde jsem cetla, ze kdyz zustava vysoka BT 18 dni, je tehotenstvi jisty…co myslite? Pockam jeste tri dny a pak se uvidi. Tak mi holky napiste, jo? Ahoj a diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1858
26.8.06 21:00

Ahoj Zdenulo - těhu bys samozřejmě být mohla, na testíku už by to mělo být vidět. Když to nedostaneš do 18DPO, tak by to mělo být jistý. A žádnej testík doma nemáš? Moc bych ti to přála. Bylo by to první mimi? Já taky pořád cítila, že to dostanu a ono mimi :lol: , tak držím palečky. Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.8.06 13:54

Ahoj misunko, tak jsem si udelala dva testy a oba mi vysly pozitivne…je to takovej zvlastni pocit…a klepaly se mi u toho ruce :o).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2483
27.8.06 17:35

ZDENULE - tehu to byt urco muze a myslim, ze kdyz jsi to nedostala do ted tak bych testikum urco verila. To je super, takze dalsi tehulka!!!! Vzdycky to je zvlastni pocit, to je jasny, protoze najednou si zacnes uvedomovat ze neco je jinak, a nevis jestli mas brecet stestim, nebo se smat. Tak ti moc drzim palecky at je vse jak ma byt a nakonec mas v naruci krasne miminko!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1858
27.8.06 18:56

Zdenulko - tak to je krásný, testíky nelžou. Mě se taky strašně klepaly ruce a je to šílenej pocit, najednou nevíš co bys měla dělat, jestli se smát nebo brečet, viď? Tak to už budeš asi květňátková, ale klidně přijď k nám do dubna 2007. Pa a gratuluju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
692
27.8.06 19:01

Ahoj Zdenule :D
Moc grauluji ke // :wink:
Nechceš založit květen 2007?
Už jsem si říkala kdy se konečně objeví :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.8.06 21:01

Misunko, udelala jsem si jeste jeden test a taky vysel pozitivne :lol: . Gynekolozka je tam az od zejtrka tak se tam zejtra stavim a uvidim tak mi drz palce, jo? Bojim bojim, je tam takova neprijemna sestra. Tak pa, dam vedet jak jsem dopadla!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1858
30.8.06 21:14

Ahojky, tak držím palečky, aby tam bylo květňátko pěkně vidět :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.8.06 21:23

Nadhera, tak uz skoro gratuluji a tise zavidim :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.06 19:40

Ahoj vsichni, tak jsem byla na ty gynde a doktorka mi tehotenstvi potvrdila, rikala mi, ze muzu bejt spokojena ( a taky jsem :D ). Vzala mi krev a za 14 dni mame prijit na kontrolu. Na tom ultrazvuku ten zarodek vypadal jako cocka a protoze chceme holcicku, takze urcite budeme mit chlapecka tak tomu rikame „Čočík“ :wink: . Porad jim a porad mam hlad, je to hruza 8O. A dneska jsem poprvy zvracela ( po kysely okurce)…doufam, ze naposledy…nic prijemnyho to nebylo. Tak pa holky…a jak rostete? Kolik jste pribraly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1858
1.9.06 21:50

Zdenule - gratuluju :! :! Tak to bude květňátko :lol: Já jsem zatím nepřibrala nic, nezvracím, blbě mi bylo dva týdny a teď už nic, tak přemýšlím, jestli tam prďola ještě je :lol: Na ko jdu až za tři týdny, se asi nedočkám… Založ květňátka, uvidíš, že se k tobě přidaj další holky a můžete to prožívat společně. Pá a opatruj se M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.06 11:02

Misunko, ja to tady jeste moc neznam, jak mam zalozit ty kvetnatka? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
2.9.06 16:14

Zdenule gratuluji k miminku a hurá do květňátek 2007. Já jsem začínala duben 2007 tak ti trochu poradím :wink: Najeď si na diskusní skupiny, tam na stejný měsíc porodu a navrchu nebo dole je nové téma. Tam už píšeš jak sem akorát nesmíš zapomenout napsat předmět zprávy třeba květen 2007 nebo jak budeš chtít, no a můžeš pokračovat ve zprávě :D Je to jednoduchý tak hurá do toho. Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama