Těhotenství 2020

14.1.20 11:13

Těhotenství 2020

Dobrý den 2.1.2020 jsem měla menses 3dny s přítelem se snažíme o miminko více jak rok a pořád nic
Teď mám pocit kdybych mohla být cítím v bříšku takový tlak jak by tam něco bylo nebo trošku tíhu před 2mi dny mě pichalo v pupku a šlo to až k vajecnikum bylo to jen přes noc a od té doby chodím častěji čůrat a jak dýchám tak cítím tlak a ano někdy mě bolí pod bříškem a mám změny nálad rozhodí mě i blbost a začnu nadávat a vše dohromady objevil se mi i výtok takový bílý někdy to je hustě krémový a teď je to jak snopel ale bílý až do průhledná ale nezapacha více spím udělám něco a už jsem unavená ale test mi vyšel negativně nevím jestli mám počkat do další menstruace nebo navštívit lékaře děkuji předem za odpověď :,( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
14.1.20 11:16

Ještě je brzy skus pí vynechání ms udělat test

• Nahlásit
  • Citovat
381
14.1.20 11:23

Jak dlouhý máš cyklus a kdy ovulaci, víš? Podle mě je to hodně brzo na testování, však je teprve 14.1. U mě by v tvém případě právě probíhala ovulace :nevim: Raději počkej do vynechání ms. Dřív to nemá smysl, budeš na palici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
14.1.20 11:31

@Deniiiskay Spíš bych řekla, že zrovna prožíváš ovulaci (podle toho průhledného hlenu). Zkus si možná radši udělat ovulační test. Jinak pocity únavy, podrážděnosti atd. můžou být z nějaké virózy nebo nachlazení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
14.1.20 13:22

Test udelej az pokud nedorazi dalsi ms, drive je to absolutne zbytecne a bohuzel nejiste. Chapu stres, na dite sem si pockala podstatne dele. Ale nepozoruj se tak, nebo se zblaznis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9838
14.1.20 21:05

Hele já to teď mám skoro stejně jako ty a mám to od ovu mám PMS jako blázen… pořád chodím citát šíleně mě bolí prsa jsem unavená atd.. test jsme ani nedělala nemá to ani cenu.. ovu jsme měla kolem 6.1 cca pak začali PMS.. poslední ms 23.12..
Na test je opravdu hodně brzo na víc když si měla ms 2.1 to bych spíše typla že máš po ovu teprve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama