Opakovaný duch na ovulačním test a bolest prsou

Anonymní
11.1.20 22:05

Opakovaný duch na ovulačním test a bolest prsou

Ahoj, už delší dobu pociťuji vetší bolest prsou. Podle menstruačního kalendáře jsem měla ovulaci někdy 3.1. s přítelem jsme měli nechráněný sex. Od té doby mě neustále bolí prsa. Myslela jsem si, že mám ovulaci tedy jinak a tak jsem si dělala ovulační test a je na něm slabší duch a na tom co jsem si dělala předtím byl take, přijde mi to jako hloupost takhle dlouho. Děkuju za vaše názory, protože já už jsem z toho opravdu zmatená a bolest prsou neustupuje.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11.1.20 22:12

Na ovulacnim testu je slaba carka cely cyklus, v dobe pred ovulaci (24 - 48 hodin) je testovaci carka silnejsi nez kontrolni. Slaby duch na ovulaku tedy bohuzel prozrazuje jen to, ze behem nasledujiciho dne az dvou ovulace neprijde, nic vic… Pokud myslis, ze ovulace by mela jeste dorazit, testuj dal. Pokud myslis, ze jsi tehotna, testuj tehotenskym testem, ale samozrejme az trochu pozdeji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
11.1.20 22:13

A není na ovulační testu vždy duch??Pokud je pozitivní, měly by být čárky stejně silné, jinak je negativni :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
11.1.20 22:17

Bylo by fajn si přečíst návod na ty testy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 22:19

@Planetka85 takže v tuhle chvíli tedy ovulaci nemám čekat. Děkuju za vysvětlení protože jsem vážně poradne nevěděla jak tedy ovulační test funguje.. kdy myslíte že bych měla zkusit nejdříve těhotenský test? MS bych měla mít někdy kolem 18.

• Nahlásit
  • Citovat
11.1.20 22:23

Samozrejme jistota je az toho 18., ale vetsina uzivatelek tu mela ducha uz 12. den po ovulaci (tedy 15.1.?)… Pokud ale na testu nic nebude, neznamena to 100%, ze tehotna nejsi - test se muze vybarvit pozdeji (treba toho 18.1.). Drzim pesti, at na testu najdes to, co chces ;) Ja na ten „spravny“ vysledrk cekala pres dva roky a dlouhe cekani nepreji ani nejhorsimu nepriteli… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.20 02:24

Dobre je cist pribalove letaky ;) pak by sis usetrila spousta myslenenek a zjistila bys ze na ovulacnim testu je vzdy duch a znamena to ze je test negativni. Pozotivni je az tehdy pokud je carka silna stejne jako testovaci nebo silnejsi. A kdy mas testovat tehotenskym testem? No logicky pokud ti vynecha menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
17.1.20 13:55

@Planetka85 ahojky promiň že se takhle vměšuji ale zdá se že tomuhle rozumíš myslíš že tohle je pozitivní nebo ještě bude?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 14:03

@Juliet 93 ahojky, sice ses neptala mě, ale tento je určitě pozitivní :palec: během zitrka by měla nastat ovulace.. zkus klidně zítra ve stejnou dobu další, už by měl být světlejší.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
17.1.20 14:05

@MarciBagind je děkuji moc za odpověď : :mrgreen: je možné že je ovulka i dnes? Tak nějak divně mě totiž píchá u vaječníku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
17.1.20 14:07

@MarciBagind a ještě se zeptám kdy je největší pravděpodobnost miminka? Snažení bylo včera i předevčírem tak jen jestli i dnes se snažit? :nevim: jsme v tom málo zběhlá :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 14:18
@Juliet 93 píše:
@MarciBagind a ještě se zeptám kdy je největší pravděpodobnost miminka? Snažení bylo včera i předevčírem tak jen jestli i dnes se snažit? :nevim: jsme v tom málo zběhlá :D :lol:

Těžko říct, mohla by být, taky se v tom úplně stoprocentně nevyznám. Říká se, že největší pravdepodobnost je po pozitivním ovu testu,…spermie mohou ale vydržet živé az 5 dni a počkat tam na vajíčko..ja bych se na tvem miste snazila dnes, test je jasně pozitivní,.. jinak to ale není samozrejme zárukou že se to na 100% povede. Měla jsem stejně pozitivní test, snažení proběhlo ale nakonec k ovulaci nedošlo. Na gynde mi pak zjistili cystu, která se vytvořila proto, že folikul neprasknul. Pry je to bezne a deje se to obcas… Držím palce ať to vyjde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
17.1.20 14:23

@MarciBagind aha to naše tělo je jedna velká záhada :mrgreen: ale jinak děkuji a posnažíme se když už nic alespoň si to užijeme a budu mít dobré svědomí že jsme pro to udělali vše :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama