Bolest pod břichem, ale menstruace to není

27
10.1.20 23:14

bolest pod břichem ms nikde

Ahojky… snažíme se s přítelem o miminko, ale k věci.
mám nepravidelnou ms…od poslední mám přes týden zpoždění..před týdnem jsem šla v práci na wc…utírám se krev, ale jenom jako když praskla žilka…předevčírem to samé…utřela jsem se po druhé a už tam nic nebylo…už 3 dny mě bolí v podbříšku a ta mrcha červená nikde…test negativní..nevíte někdo co stím? ptala jsem se mamky a pár známích, ale nikdo se stím nesetklal..děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2937
11.1.20 08:59

@LadyLeonka a bolí tě třeba i prsa? Při prvním těhotenství mě bolelo v podbřišku jako když mám dostat ms a i prsa.Test byl pozitivní už 2dny po zpoždění. Teď při dalším jsem si dělala v tu samou dobu test a byl negativní a po cca týdnu od zpoždění už pozitivní, ale slabě. Jestli máš nepravidelnou menstruaci, tak může být klidně pozitivní později. Zkusila bych další test třeba za dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
11.1.20 15:26

@z.holubicka ahojky neboli právě.. Divné :/dneska jsem si skousela dělat test po ránu taky nic… A když sem se na wc utirala.. Tak takové naruzovele nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2937
11.1.20 18:17

@LadyLeonka já jsem měla narůžovělý výtok a vyčetla jsem, že to může být uhnizďování embrya… pokud máš ms nepravidelně, tak mohlo dojít k oplodnění až později. Uvidíš, zkusila bych tomu dát pár dní a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
11.1.20 18:26

@z.holubicka tak ms dnes dorazila achjo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.20 19:01

Dobrý den, omlouvám se ale mám něco podobného a už jsem trochu zoufalá. Nepravidelná menstruace. Minuly měsíc během ovulace a je možné ze se třeba podařilo 🤷‍♀️ Ale to netuším. 3.1 však slabé krvácení a pak už je tmavé spineni. 8.1 ještě slabší s tím ze to trvá do dnes, prsa bolí i bradavky, ale víc než při menstruaci a 9teho docela dost bolel podbrisek. Nemá někdo zkusenost, radu? 🤷‍♀️ Test dnes negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat