Začátek těhotenství - želé výtok

Anonymní
10.1.20 10:48

Začátek těhotenství želé výtok

Ahoj ???? už druhý měsíc se s přítelem snažíme o miminko. 19DC jsem měla pozitivní ovu test. 20DC už byl negativní. Dnes jsem 22DC a když jsem šla na záchod objevila jsem výtok který vypadá jako želé je průhledný a bezbarví. Myslíte že by to mohl být začátek těhu? Ještě nikdy jsem noc takového neměla.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
10.1.20 10:54

Podle popisu se jedna o plodny hlen, ktery doprovazi ovulaci a napomaha spermiim prezit nepriznive podminky v pochve..jakmile mas pozitivni ovu test, samotna ovulace probehne za 24-48hod..na priznak tehotenstvi si musis pockat min 10dni..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.1.20 11:01

Ještě dodám, že 20DC jsem měla bolesti vaječníku. Takže myslím ze ovu proběhla 20DC.

• Nahlásit
  • Citovat
865
10.1.20 15:38

Jakmile na sobě zaznamenáš tento bezbarvý, průhledný (plodný) hlen - vypadá jako bílek - tak si ho nech nejlépe mezi nožkama a hupsněte hned na to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 23:48
@Anonymní píše:
Ještě dodám, že 20DC jsem měla bolesti vaječníku. Takže myslím ze ovu proběhla 20DC.

Bolesti vajecniku mohou a jsou zpravidla u ovulace take nekolik hodin predem..boli ten tlak zvetsujiciho se folikulu..ten nasledne praskne a postupne se uvolnuje jak tekutina z nej, tak samotne vajicko…takze v procesu uvolneni vajicka uz bolesti nejsou…rozhodne se dle popisu jedna o plodny hlen!

• Nahlásit
  • Citovat
9193
10.1.20 23:59

Já teda nejsem odborník ale me třeba bolí strašně vajecniky zhruba 4 dny a myslím že je ovu až ten poslední den pak mám ten ovulacni hlen.. ale těžko říct ovu testy nedělám jen si myslím že to tak je protože je blbost abych měla ovu tak brzo mám dlouhé cykly… jinak od pozitivního ovu testu píšou holky že může proběhnout ovulace do 48 hodin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 07:18

Tak hlásím včera i dneska 9dpo dušíkna testu :relaxed:️ Takže to snad vyšlo a doufám že čárka bude sílit.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama