47DC ot +, tt -

52
8.1.20 19:54

47DC ot +, tt -

Zdravim, chci se zeptat, zda nemate některa podobnou zkušenost. Od jara minulého roku jsme se s pritelem rozhodli, že uz by mohlo přijít miminko. Po vysazeni ha (rijen redesleho roku) jsem mela rozhazeny menzes. Přišel den preventivní prohlídky a doktora jsem se ptala zda je mozne, ze se jeste nezadařilo a mozne příčiny, proc tomu tak je. Doktor mi bez většího váhání či testů diagnostikoval PCO, a ze mam pravdepodobne anovulacni cykly. Take mi sdelil, ze pokud neotehotnim do konce roku zacneme to „resit“. Jenze ja jsem od navstevy doktora (srpen) zacala uzivat tinkturu z jerabu ptaciho a kontryhel v kapslich. A dostavila se jak menstruace tak ovulace. Dnes jsem 47 DC, 11 dni zpoždění, ot + a zitra jdu delat dalsi tt. Nepozoruji na sobe zadne tehotenske priznaky, respektive jsem nepozorovala, az posledni dva dny me zacinaji bolet bradavky.

A moje otazka? Zazila jste uz nektera, ze byste přišla na tehotenstvi az takhle pozde?

Jen chci jeste rict, ze mam proctene snad veskere diskuze na toto tema a docetla jsem se, ze nektere zeny nemely tt vubec negativní, nektere ho mely az po 7tt a u nekterych melo zpozdeni za pricinu cystu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28857
8.1.20 19:56

Myslím, že sis odpověděla sama. Může to být A, B, C i D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 20:28

@April95 S přítelem jsme se snažili o mimi 6 let, před tím jsem brala HA. Co sem přestala brát HA tak sem menstruaci měla někdy i po 60 dnech. Proběhlo několik IVF, IUI pokusů a nic, hormóny co sem brala na srovnání menstruace taky nezabrali, bylinky ani kontryhel taky nezabrali. A pak jsem z ničeho nic po 6 letech otěhotněla, zjistila sem to až když jsem byla ve druhém měsíci jelikož jsem měla nepravidelnou menstruaci tak mi nepřišlo nic divného a příznaky jsem neměla žádný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.1.20 20:32

@Simonkaa01 dekuji za reakci, mela jsem prave taky strasne dlouhe cykly, nekdy i 52 dni. Kazdopadne me tesi, ze se vam to nakonec podarilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 20:38

@April95 Děkuji,teď mám 13 měsíční dceru a jsem šťastná po tom všem. Každopádně pokuď se vám nezadaří určitě to řešte s doktorem a nenechávejte to náhodě. Buď sem měla štěstí nebo co do mě všechno cpali mi možná pomohlo. Ale HA už nechci vidět, po porodu se mi menstruace upravila sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
9.1.20 19:41

@Simonkaa01 urcite to nenecham byt, pockam jeste do pristiho tydne a objednam se k doktoru at uz konecne vim, na cem jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
22.1.20 14:23

Tak jsem byla u doktora 13.1.,udelal mi zrcátka, vytery a utz. Na utz videl pouze zvysenou sliznici „pry připravenou na ms“, ale v zaveru dodal, ze mam 100% PCO, tudiz nemam ovulaci. Na čež jsem mu řekla, ze jsem si ovulaci několikrát zjistila pomoci ovulacnich testu a to me ihned zchladil odpovedi, ze to jsou akorat vyhozene peníze. Při odchodu z ordinace jsem dostala pigáro agolutinu, a ze pry se ms do 14 dni dostaví. Dnes je to 10 dni a ms nikde :nevim:. Pms bolesti ale mam uz asi 4 dny narazove a porad nic. Nevite jak se to resi dal, kdyz by ms nedorazila? To mi doktor neřekl. Zaroven jsem si dnes dělala ovulacni test a vysel naprosto pozitivní. Nerozumim tomu vubec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
22.1.20 16:40

@Simonkaa01 dobry den, nemate s tim zkušenost? Nebo neznate někoho, kdo by mel? Dekuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama