Pocity PMS při ovulaci?

Anonymní
8.1.20 09:55

Pocity PMS při ovulaci?

Zdravím, chtěla bych se zeptat na podobné zkušenosti. V polovině cyklu, když měla být ovulace, mě překvapily pocity přesně jako na MS (citlivá prsa, zatuhlá záda, tlak v podbřišku a ve střevech, nateklá lýtka). Nejedná se o žádné výrazné bolesti ani křeče, jen je to soubor specifických znaků, které mám vždycky těsně před MS a ještě při spuštění MS. Ale takto v odobní ovulace jsem nikdy neměla a přišlo mi to zvláštní. Dva dny jsem měla trochu pocit jako bych menstruovala a přitom jsem měla ovulační hlen. Neměl někdo podobný problém? Dlouhodobě se snažím otěhotně, takže se pozoruju. Ale toto se mi ještě nestalo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2236
8.1.20 13:12
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat na podobné zkušenosti. V polovině cyklu, když měla být ovulace, mě překvapily pocity přesně jako na MS (citlivá prsa, zatuhlá záda, tlak v podbřišku a ve střevech, nateklá lýtka). Nejedná se o žádné výrazné bolesti ani křeče, jen je to soubor specifických znaků, které mám vždycky těsně před MS a ještě při spuštění MS. Ale takto v odobní ovulace jsem nikdy neměla a přišlo mi to zvláštní. Dva dny jsem měla trochu pocit jako bych menstruovala a přitom jsem měla ovulační hlen. Neměl někdo podobný problém? Dlouhodobě se snažím otěhotně, takže se pozoruju. Ale toto se mi ještě nestalo.

ovulacni priznaky jsou skoro stejne jako pms, take mivam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.20 16:27

@naka1911 Děkuji za odpověď. Já mám právě celé roky tyto příznaky max 2 dny před MS. Takhle brzo v půlce cyklu mě to rozhodilo. To jsem zvědavá jak to bude dál. Kéž by to byla nějaká „silná“ ovulace a něco se podařilo :D :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat