Který týden těhotenství jsem?

Anonymní
7.1.20 16:04

Který tt jsem?

Dobrý den ;) potřebuji vědět zda to, máte někdo podobné aby mě aspoň trochu podpořil stále tomu nemůžu uvěřit.. Dne 17.listopadu jsem si vzala poslední prášek a že to s manželem zkusíme..jenže po vysazení nepřišla žádna menstruace.. 16.12 jsem šla k dr. Na kontrolu tak jsem řekla že sem vysadila ale že jsem nic neměla to se prý stává po vysazení hned ze to může být.. A říkala že proběhla nejspíš ovulace že to vypada velmi pěkné a že bych do konce roku měla buď dostat ty měsíčky a nebo že mám zkusit test :palec:

Hned 27.12 jsem zkusila a měla jsem silné 3 čárky… Pak jsem testovala každý den asi 5dni a pořad silné krásně 2 čárky.. 3.1 jsem volala sestricce a říkala že mám přijít 10. 1 že by snad už mělo být něco videt.. Prosím v kolikatem týdnu Teda budu? Vůbec nevím od kdy to počítat když začátek menstruace nebyla.. Nebo jakože měla byt od toho 18.11..

Prosím poradíte? :srdce: 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4369
7.1.20 16:12

Orientačně si teda spočítej, kdy jsi měla menstruaci po vysazení dostat. Zhruba 20.11.? To zadej do těhotenské kalkulačky. Ale bez menstruace to bude vážně jen od oka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
7.1.20 16:14

Uvidíš hlavně podle ultrazvuku, já sem otěhotněla při příšerně rozházeným cyklu, a stáří těhu potom brali podle toho jak mimi odpovídalo velikostně na utz :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 16:18

Jo podle orientačni MS jsem to spočítala že bych teď měla být 7 týden :nevim: tak snad pořád mě tak divně bolí podbřišek jako bych to měla dostat ale to je snad normální :zed: zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
138
7.1.20 16:18

To se dá takhle těžko odhadnout když nebyla MS a neví se přesně ani ovulace. Tipuju třeba na 6-7 tt. Ale to ti upřesní doktorka po ultrazvuku podle velikosti plodu. Asi se tím teď nemusíš nervovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 16:31

No to ano jen pořád počítam jestli už půjde vidět aspoň to srdíčko.. Přijde mi to nekonečné to čekání než k té dr. Půjdu :nevim: už ať je pátek a vím na čem jsem :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat