Snažilky 2020

8.1.20 11:38

snažilky 2020

Ahoj holky :hug:,
s přítelem se snažíme rok o miminko -zatím bohužel marně :nevim:. Několik let jsem trpěla chronickými kvasinkami, které jsem nakonec přeprala, sice nejsme úplně ok, ale je to na dobré cestě. Můj lékař mi řekl, že kvasinky s tím nijak nesouvisí, že v tom problém určitě není. Tento týden jdu na vyšetření vaječníků a další týden přítel na spermiogram. Opravdu si moc přeji, aby bylo vše v pořádku. Vím, že v dnešní době je problém otěhotnět (jak u koho samozřejmě), ale myslela jsem si, že do roku otěhotním a ono nic :-( Piji kontryhelové čaje, užívám kyselinu listovou, uvažuji o gynexu, ale mám obavy, že mi to rozhodí můj na hodinky přesný cyklus. Tak váhám. Je tu někdo, kdo se taky snaží a kdo by se chtěl připojit do diskuze :mavam: budu moc ráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.1.20 11:56

Ahoj, zkus Fertipronu, já jsem otěhotněla po 14 dnech užívání, v prvním cyklu. Nemohu samozřejmě říct, že to bylo kvůli ni. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.1.20 11:57

Ahoj, já. Zatim chci prosím zachovat anonymitu, jelikož to vůbec nikdo krom mě a přítele neví, snažíme se první týden :) No snažíme, spíš to necháváme na náhodě. Cyklus jsem si já blbec rozhodila sama tím, že jsem vysadila antikoncepci po 5ti pilulkach z plata a nedojela cyklus. Teď krvácím, ale úplně jindy, než obvykle, když jsem brala HA. Neberu zatím nic, ale chci si koupit kyselinu listovou, jinak nic. U prvního jsem brala jen kyselinu listovou taky, jinak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
8.1.20 12:11

Tak to se máš, že jedno dítě už máš :-) já jsme ve stresu, protože mi bude 30 a zatím nic :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 15:16

Ahoj holky, přidávám se k vám :slight_smile: My se teda s přítelem snažíme už od léta, kdy se i zadařilo, ovšem skončilo to SP. Od té doby se nějak nedaří. Tak snad to brzy přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 19:31

@Lilianka1990 Měla jsem první dítě ve 27. Teď je mu už 7. :) Jenže mě už 34, tak mám taky trochu obavy, jak to půjde. :nevim: S prvním jsem byla druhý měsíc těhotná. Teď už to vzhledem k věku tak optimisticky nevidím. :think: Chtěli jsme se snažit tak za rok, ale raději už zkoušíme teď, kdyby náhodou to nešlo tak dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
1247
8.1.20 19:53

Ahoj :mavam:
Taky se přidám. Snažíme se přes rok a půl, jakože to necháváme tak, ale furt nic. Takže od září koloběh u Dr… Testy na plodnost, spermiogram, hysterooskopie, vše ok. Jen anovulacni cykly. Nato Clostyrbegyt, Ovitrele, jen jeden cyklus, Dr nechce víc kvůli pozdějším nežádoucím účinkům. Takže jsem byla ve snazilkach prosinec 2019, teď leden 2020,ale tomu taky moc nedávám… Navíc manžel je teď pracovně na 2 měsíce pryč, takže mám stop stav s čímkoliv a další možná snaha až v březnu :zed: takže snažení 2020 bude jednodušší než se s každým neúspěchem přeskakovat z měsíce na měsíc :zed: březnu jdeme na imunologii a genetiku ještě Teda… A pak se uvidí. Doma máme dceru 7 let, otěhotnění bez lékařské pomocí a vše ok. Jen tedd a to nějak vazne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
8.1.20 22:12
@Anonymní píše:
Ahoj, já. Zatim chci prosím zachovat anonymitu, jelikož to vůbec nikdo krom mě a přítele neví, snažíme se první týden :) No snažíme, spíš to necháváme na náhodě. Cyklus jsem si já blbec rozhodila sama tím, že jsem vysadila antikoncepci po 5ti pilulkach z plata a nedojela cyklus. Teď krvácím, ale úplně jindy, než obvykle, když jsem brala HA. Neberu zatím nic, ale chci si koupit kyselinu listovou, jinak nic. U prvního jsem brala jen kyselinu listovou taky, jinak nic.

V úvodním příspěvku píšeš, že se snažíte přes rok a o pár komentářů níže, že se snažíte prvni týden :mrgreen: tak co Teda? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 07:31

@anomally Tak přes rok jsem já nepsala. Úplný úvodní příspěvek není můj. Mám vysszenou HA zhruba týden :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.1.20 07:34

@anomally Psala jsem, že jsme se chtěli snažit až za rok, ale že jsme začali už raději teď, kvůli mýmu věku.

• Nahlásit
  • Citovat
9.1.20 08:02

Ahoj. Tak my se snazime uz rok a pul uz pul roku dochazime do Gennetu Liberec. V Gennetu pritel 3 spermio a 3× oligozoospermie, pry se s tim otehotnet da uplne v pohode podle nasi dr. Gennetika v poradku u obou, ted v listopadu jsme meli jit na prvni IUI ale zjistili nam kvasinky takze antibiotika a 6 tydnu sex s ochranou. Po pravde uz me to fakt nebavi. Znama sla na prvni vysetreni a den na to mela ovulovat tak ji dali nejakou podpurnou injekci a okamzite otehotnela…nam nikdo nic nedal :(…potrebovala jsem se z toho vypsat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
9.1.20 11:27
@Anonymní píše:
@anomally Tak přes rok jsem já nepsala. Úplný úvodní příspěvek není můj. Mám vysszenou HA zhruba týden :nevim:
0
@Anonymní píše:
@anomally Psala jsem, že jsme se chtěli snažit až za rok, ale že jsme začali už raději teď, kvůli mýmu věku.

Tak to promiň, jsem to nějak popletla :zed:

@Jajina95 Ahoj :mavam: a to ti nezkouseli dát ani třeba Clostylbegyt na podporu? Genetika ok, imunologie taky? Ty máš ovulaci taky ok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 11:32

@anomally nedostala jsem vubec nic testy ja vsechno ok a pritel tu oligozoospermie…vic nic. Ovuluju pr normalne. Ja to neslefuju :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
9.1.20 13:07

@Jajina95 nesledujes, takže nevís kdy ovulaci máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 13:42

@anomally vim jen podle poslednich vysetrenich ze ovuluju 16. Den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie