Snažilky jaro 2020

14039
10.1.20 19:10

Snažilky jaro 2020

Ahojky :mavam: doufám, že nepíšu moc brzy :-)… Budeme se chtít snažit o druhátko na jaře :-)… Zatím se nesnažíme. Bála jsem se toho, ale teď se fakt docela těším :-)… Jinak se nijak nechystám, antikoncepci neberu, ale hlídáme se… Budu ráda když se někdo přidá. Jo a druhého porodu se fakt bojím, když vím do čeho jdu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1272
10.1.20 19:31

Ahojky, my už zkoušíme od začátku léta a nic :? Teď jsem po samovolnem potratu, tak doufám, že se brzy zadari :mrgreen: dcera má 3 roky už bych brala druhé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14039
10.1.20 20:03

Ahoj :mavam: jeee to mě moc mrzí, přeju ti, aby se brzy zadařilo :hug:… Mému synovi budou 4 roky, tak nastal čas :srdce: malý byl dost náročný, tak se bojím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
10.1.20 20:13

Ahooj :mavam: my se začínáme snažit o druhé tento měsíc, syn má za měsíc 2 roky 🙂 začala jsem brát vitaminy a piju už delší dobu kontryhel, tak uvidíme 🙂 první snažení trvalo tři čtvrté roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.20 20:40

Ahoj :mavam:, my se taky snažíme, ale už tři roky :zed: Nejde nám to přirozeně, musíme přes ivf, do dalšího 3.pokusu půjdeme únor/březen tak uvidíme, zda se podaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2333
10.1.20 21:05

Ahoj, pridavam se k vam :) my se snazime o druhe dite uz od zari. No je pravda ze to docela flakame a nehlidam si ovulaci, nemyslela sem na to. Ale male budou v prosinci tri a rada bych porodila nez bude mit ten treti rok :-D tak kdyz se to vezme kolem a kolem zbyva jen rok :-D to uz moc casu neni… co delate proto aby jste otehotneli? Ja jsem si koupila kontryhelovy caj sypany a ovulacni testy, ted cekam na tu ovulaci…minule se me podarilo otehotnet diky tem testum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5349
10.1.20 21:06

My bychom taky chtěli druhé… začneme v březnu, ale hrotit to nechceme. Prostě uvidíme a necháme to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2333
10.1.20 21:07

@Lenii1 jake vitaminy beres? Kyselinu listovou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14039
10.1.20 21:36

@Lenii1 ahoj :mavam: moc držím palce ať se brzy zadaří :mrgreen: Člověk si to plánuje, jak kdyby to byla nějaká věda :mrgreen:

@A.n.y.m.e.1 ahoooj :mavam: to mě moc mrzí. Moc vám budu držet palce, musí to být psychicky náročné, drž se :hug:… Musíme v jaro věřit :hug:

@Renca8 ahoj :mavam: budu držet palce :-)… My už to plánujeme rok a malému budou v dubnu 4, takže už je nejvyšší čas:-)… Nechce se mi znovu přibírat a ten porod :,( ale za miminko to stojí :srdce:

@Salorka ahoj :mavam: také to neplánujete hrotit, tak jsem na to zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14039
10.1.20 21:37

@Renca8 já neberu nic, ale plánuji, že asi něco začnu brát. Mám hrozný PMS, tak doufala že bude líp a chci si koupit gynex kapky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14039
10.1.20 21:38

Joo a jinak mi je 30 let :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.20 21:45

Holky já Vám to první miminko tak závidím, snad se taky dočkám. Mně je 27let, jsem ráda, že jsme se začali snažit ve 24 letech, kdybych věděla jak to bude dlouho trvat, tak bychom se snažili už od 20 let :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5349
10.1.20 21:56

Já na doporučení gyndy od začátku ledna beru jen kyselinu listovou, nic víc neplánuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2333
10.1.20 21:58

@Kytičkaaa gynex kapky me pomohli, zkratil se me diky nim cyklus ktery jsem mela i 60dni po vysazeni ha. O prvni jsme se snazili 4mesice a o druhe uz najizdime na paty mesic. Tak uz zacinam byt z toho nesva i kdyz vim, ze to jeste nic neni. Taky se me nechce znovu rodit a to kojeni :roll: a vstavani co dve hodiny a usinani az ve 2 rano :lol: ale nechci jit zase do prace a pak otehotnet, bojim se ze pak uz by se me do toho nechtelo vubec a mala by byla jedinacek. Taky to litani zas do prace pak zas byt doma..lepsi je to pri jednom. Ale kazda to citime jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.20 22:03

Holky máte někdo PCO vaječníky a dlouhé cykly bez ovulace? Pomohlo Vám na to něco? Já zkoušela už skoro vše, ale nic nepomáhá kromě hormonů duphaston.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat