Je možné těhotenství?

Anonymní
9.12.20 09:28

Těhotenství a ovulace

Ahoj holky, rada bych se vas zeptala, jestli je možné tehu, kdyz jsem mela styk 12 DC a 14 DC jsem mela silene bolesti podbřišku- přisuzuji to ovulaci- ale hlen jako takový se ukazal až 15 den? :nevim: Děkuji moc za vaše odpovědi. S přítelem se snažíme o miminko, tak bych byla moc ráda, kdyby to vyšlo 🍀 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62162
9.12.20 10:05

Min se pozoruj.. Netuším, kdy byla ovulace, jaký hlen atd.. Ano, můžeš být těhotná, pokud máš nechraneny styk..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6423
9.12.20 10:09

Jsem se až tady kdy jsem byla těhotná podruhé dozvěděla, že existuje nějaký plodný hlen. Uvidíš jestli ti přijde menstruace, pak si kdyžtak udělej test. Nic lepšího teď nevyzkoumas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 10:11

@JancaS84 a ty si ho taky neměla? Mě se teda jako hlen neobjevil na spodním prádle, ale objevilo se mi takove skrobove bílé zaschnutí…snad nevadí, ze to tak popisuji…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 10:14

@martina.se děkuji moc za odpověď. Snažím se o to, abych se nehlidala, ale ta hlava uz zacina byt silnější než ja…nejsem z nejmladších a touha po miminku je velká…vím, psychika dela moc 😔

• Citovat
  • Nahlásit
62162
9.12.20 10:19
@Anonymní píše:
@martina.se děkuji moc za odpověď. Snažím se o to, abych se nehlidala, ale ta hlava uz zacina byt silnější než ja…nejsem z nejmladších a touha po miminku je velká…vím, psychika dela moc 😔

Tak se uvolni.. Když budeš moc v křeči, nemusí to jít.. Užívej si sex a ono to přijde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6423
9.12.20 10:27
@Anonymní píše:
@JancaS84 a ty si ho taky neměla? Mě se teda jako hlen neobjevil na spodním prádle, ale objevilo se mi takove skrobove bílé zaschnutí…snad nevadí, ze to tak popisuji…

Nevím, říkám že jsem se o něm dozvěděla až tady a to už jsem těhotná byla. Ani jsem nikdy nepozorovala ovulaci, uhnizdovani ani podobný věci. Prostě byl styk, nepřišla MS udělala jsem si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8335
9.12.20 10:42

Nepozoruj..nemá to smysl.. zbytečně akorát zvyšuješ kortizol v krvi :) musíš jedině počkat do data menstrauce a pak se uvidí.. bohužel tady odpověď nenajdeš :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3021
9.12.20 15:08
@JancaS84 píše:
Nevím, říkám že jsem se o něm dozvěděla až tady a to už jsem těhotná byla. Ani jsem nikdy nepozorovala ovulaci, uhnizdovani ani podobný věci. Prostě byl styk, nepřišla MS udělala jsem si test.

Přesně :potlesk:
Taky mě nenapadlo kontrolovat si umazaný kalhotky :poblion: neřkuli hrabat si na čípek a podobné pseudometody :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
12.12.20 23:10

Ahoj prosím o radu…
Nic méně jsem 10 dní možná i víc dejme tomu 14 dní :roll:… Pořád unavena mám nafouklé břicho tak že mě to Aš bolí… Zdá se mi že víc piju vice jim a casteji utíkám na WC… Mám ještě 3 dny do menstruace těhotenský test jsem si dělala a vyšel negativní… Je brzo na na to aby test prokázal těhotenství.. nebo to je stoho zee má dojít menstruace pravdě podobné to neznám mám 3 děti a nikdy sem toto tak neměla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat