Těhotenství a partner

408
29.3.17 18:45

Tehotenstvi a partner

Chtela bych se zeptat, jak prozival vas partner tehotenstvi? Nevim jestli je normalni, ze muj v podstate nijak. Uz kdyz jsem mu ukazala test ze jsem tehotna, tak neprojevoval zadnou extra radost. Kdyz se ho zeptam jestli je rad a jestli se tesi, tak rika ze jo, ze moc, ale jinak se nic nedeje. Ted jsem ve 20tt a v podstate mi treba ani sam od sebe brisko nepohladil, jen kdyz mu reknu, nebo kdyz mu chci ukazat jak mimco kope, tak ani nema trpelivost cekat nez se mimisek pohne. Prijde mi jako bych byla na vsechno sama, jako kdyby se ho to netykalo, resi vsecho krome miminka, sam od sebe se o tom ani nebavi se mnou. Nakupovani veci pro mimco pry nerozumi a vsechno radsi necha na me. Nejdriv jsem si myslela, ze to prijde casem az budu mit vetsi brisko, ale nejak porad nic. Jinak je starostlivej nenecha me tahat nic tezkyho a tak, ale proste po te citove strance z jeho strany nic necitim, takze zacinam mit strach jak to bude az se to malinky narodi :(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22570
29.3.17 18:48

Tak můj chlap byl empatičtější (teda u prvního, další už ho taky tak nezajímaly :D), ale jen o trošku. Chlapi to tam mají jinak. Nebere je většinou ani novorozeně. Ale jak miminko začne reagovat, chodit, běhat, jezdit na kole… to už je jiná ;) Řekla jsi mu to narovinu? A jinak je v pohodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 18:49

Nijak. Ani z mimina nebyl extra nadšený. Za to teď je ze syna hotovy. S druhým to bylo stejne. Ten chlap plod necítí a nenosí, tak je normální, ze to neproziva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3066
29.3.17 18:52

@Krtiinka muj to vubec neprožívá a upřímně takoví ti chlapi co by nejradši kojili mi přijdou asexualní a zšenštilí… chlap se má starat o jiný věci než o plíny, kojení a náš čípek :) protože pak hrozí že my budeme opravovat auto a chlap bude mít doma premenstruační syndrom :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
29.3.17 18:54

Jinak je hodnej, akorat tady to me docela mrzi. Rikala jsem mu to, ale nic se nezmenilo. Vim ze chlapi to maji jinak, taky se to snazim chapat a tolerovat, ale nekdy to na me tak dolehne, ze bych potrebovala nejakou oporu a podporu, coz z jeho strany necitim. Jeste kdyz skoro vsechny kamaradky co cekali mimca, porad rikaji, jak to s nema ti chlapi prozivali cely tehotenstvi, tak je to takovej divnej pocit sem tam :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
29.3.17 18:55
@axelina píše:
@Krtiinka muj to vubec neprožívá a upřímně takoví ti chlapi co by nejradši kojili mi přijdou asexualní a zšenštilí… chlap se má starat o jiný věci než o plíny, kojení a náš čípek :) protože pak hrozí že my budeme opravovat auto a chlap bude mít doma premenstruační syndrom :-D

Jasny, tak tohle uz je dalsi extrem :D, ale semnevim tam trosku zajmu by taky neuskodilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2069
29.3.17 18:56

Tak u nás taky podobně :mrgreen: Ani si neuvědomuje, že už nevydržím tolik co dřív… a proč vůbec tak funim?? :mrgreen: Jsem ve 30tt. Bříško pohladí, jen když mu to starší přikáže :mrgreen: :mrgreen:

Takže buď v klidu, je to normální :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 18:59

@Krtiinka hele bud spis rada. Kamarád v těhotenství ženy totálně zblbnul - všude s ni chodil, neustale mluvil na bříško, hlídal pohyby. Jenže pak ji začal kecat do toho co ji, jak a kde bude rodit, co ma jist během kojení a kolik, vyhazel ji cely spajz a nakoupil zdravé pochutiny, zakázal ji solit. No magor. V ten okamžik jsem byla za toho svého netecneho ale tolerantniho muze fakt vděčná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
29.3.17 18:59

@Krtiinka a co ti brání říkat to taky? :mrgreen:
Můj to taky nijak neprožíval, a po pravdě řečeno já moc taky ne, jedině tak to nakupování. U tebe se o to nadšení starají hormony, on je nemá. Fakt se neboj, že by nedostatek zájmu o pupek a plod (nota bene zatím docela malý) značil nedostatek otcovských kvalit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
29.3.17 19:06
@Zireael píše:
@Krtiinka a co ti brání říkat to taky? :mrgreen:
Můj to taky nijak neprožíval, a po pravdě řečeno já moc taky ne, jedině tak to nakupování. U tebe se o to nadšení starají hormony, on je nemá. Fakt se neboj, že by nedostatek zájmu o pupek a plod (nota bene zatím docela malý) značil nedostatek otcovských kvalit.

To si nemyslim ze by musel byt kvuli tomu spatny tata, ale mozna prave ty hormony me nuti tohle trosku resit, bohuzel :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
29.3.17 19:09
@Tichošlápek píše:
@Krtiinka hele bud spis rada. Kamarád v těhotenství ženy totálně zblbnul - všude s ni chodil, neustale mluvil na bříško, hlídal pohyby. Jenže pak ji začal kecat do toho co ji, jak a kde bude rodit, co ma jist během kojení a kolik, vyhazel ji cely spajz a nakoupil zdravé pochutiny, zakázal ji solit. No magor. V ten okamžik jsem byla za toho svého netecneho ale tolerantniho muze fakt vděčná

No tak tohle uz je fakt prehnany, to je pravda, to by me z toho asi vazne ranilo :D. Asi si zacnu uzivat toho svyho nezajemce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1844
29.3.17 19:15

Pta se me jestli nemam hlad, co sem dnes jedla..vcera me nebylo ok a hned chtel abych se zmerila..mam se vic oblikat, davat na sebe pozor, kdyz me zaboli bricho hned se zepta jestli moc nebo normalne, muj se jmenuje Tomas, uz miminku rika ze budeme mit Tomimí a tak…rozhodne se zajima, z pozitivniho testu byl nadsenej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629

Hele u nas taky zadne muchlani bricha - sice jo, cekal na kopanec a obcas libnul pusu, ale jinak jsem u obou nakupovala sama- pantata platil :mrgreen: ted mame osmidenniho novose - da pusu rano, obcas pochova. Radeji jde kopat balon se ctyrletakem a toho zabavi paradne. Nebyl ani u druheho porodu, protoze jsem ho nepotrebovala, ruku jsem mackala PA :mrgreen: Proste nekteri chlapi dokud jim ditko nevraci podnety, nejevi tu muchlavou peci jako my mamy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11200
@Tichošlápek píše:
@Krtiinka hele bud spis rada. Kamarád v těhotenství ženy totálně zblbnul - všude s ni chodil, neustale mluvil na bříško, hlídal pohyby. Jenže pak ji začal kecat do toho co ji, jak a kde bude rodit, co ma jist během kojení a kolik, vyhazel ji cely spajz a nakoupil zdravé pochutiny, zakázal ji solit. No magor. V ten okamžik jsem byla za toho svého netecneho ale tolerantniho muze fakt vděčná

Tak ten by sel z baraku 8o 8o :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5026
29.3.17 19:16

@Krtiinka u nas taky uplne stejny a jeste si ze me dela srandu, ze jsem nejaka tlusta :mrgreen: na bricho mi sahnul jen jednou a rekl, ze to urcite nejsou pohyby, ale prdy :lol: a ani nemame sex, protoze je to pro nej divny a boji se, takze tak :D bud v klidu, s tebou cloumaji hormony, tak to vice prozivas, uvidis, ze az bude mimi na svete, tak to bude jiny :) nedelej si z toho tezkou hlavu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama