Těhotenství a utažené kalhoty

Anonymní
11.1.21 11:57

Těhotenství a utažené kalhoty

Ahoj,
vím, že je to asi blby dotaz, ale nedá mi to.

Jsem dnes 17+0, první dítě, zatím spíš špek než těhotenské bříško, váha také pořád stejná.

Moje otázka zní, jestli nemůže miminku nějak uškodit, když pořád nosím rifle a pásek. Rifle teda zas tak uplé nejsou (když nemám ten pásek, tak padají). Pásek už mám cca o dvě dírky povoleny.

Kdyz například déle ležím na břichu, tak už cítím, že to mimcu asi vadí, to stejne když mám kalhoty až moc utažené. Takže i ty rifle nosím, tak aby byli pohodlné, ale stejně… Nemůže to to mimino třeba nějak deformovat? Aby chudák nebylo šišatý :lol:

Jinak uvítám tipy, kde na netu koupit těhotenské rifle a legíny tak, aby mi nebyli krátké (175 cm).

Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7002
11.1.21 12:02

Mrkni, jak je tam to dite chraneny. Ne, sisaty fakt nebude :mrgreen: nekde treba sedi cely dny u pocitace a to bricho tam taky macka…

Tehotenske rifle a leginy jsem kupovala v H&M nebo Lidlu. Mam 170 cm a jsou mi dobre. Ted je to holt risk, nevyzkousis…max vratis ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
11.1.21 12:06

Já měla tehu dziny z Espritu, mají i s pasem pod bříško (já moc nemám rada, když je to přes), měřím jako ty, a super :palec: leginy nevim jak tam mají, ale měla jsem od nich i tehotenske silonky a ty byly úžasné.

Kupříkladu tehotenske leginy z HaM byly pro me akorat k vzteku, a to jsem si koupila takové ty jejich dražší :nevim: to už bych nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
11.1.21 12:09

Šišaté dítě z toho mít nebudeš, ale krevní oběh musí teda jásat. V těhotenství se doporučuje volnější oblečení kvůli otokům.

Jinak mám dobré těhotenské legíny z Lidlu, silonky z HM, rifle z Mamalicious, ale ty bývají trochu dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18199
11.1.21 12:15

Dlouhý těhotenský rifle má C&A a H&M. Lidl je má krátký. Mám 177cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2679
11.1.21 12:20

Cele tehotenstvi jsem nosila normalni kalhoty. I k prijmu do porodnice jsem v nich jela. Nesnesla jsem nic pres bricho, coz tehotenske veci jsou. I uplejsi tehotenske triko mi vadilo. Moje gyndarka rikala, ze to je v pohode, ze take nemela tehotenske veci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7002
11.1.21 12:20
@luci.no píše:
Cele tehotenstvi jsem nosila normalni kalhoty. I k prijmu do porodnice jsem v nich jela. Nesnesla jsem nic pres bricho, coz tehotenske veci jsou. I uplejsi tehotenske triko mi vadilo. Moje gyndarka rikala, ze to je v pohode, ze take nemela tehotenske veci ;)

Vsechny ne, delaji i pod bricho ;)

A nebo i vsadky do normalnich kalhot.

Příspěvek upraven 11.01.21 v 12:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 12:21
@LadyLaggg píše: Šišaté dítě z toho mít nebudeš, ale krevní oběh musí teda jásat. V těhotenství se doporučuje volnější oblečení kvůli otokům.Jinak mám dobré těhotenské legíny z Lidlu, silonky z HM, rifle z Mamalicious, ale ty bývají trochu dražší.

Zatím mne nic neoteka.

Jinak děkuji za uklidnění. Budu muset risknout koupit něco přes internet, ale vůbec se mi do toho nechce :(

• Citovat
  • Nahlásit
7002
11.1.21 12:24
@Anonymní píše:
Zatím mne nic neoteka.Jinak děkuji za uklidnění. Budu muset risknout koupit něco přes internet, ale vůbec se mi do toho nechce :(

Mrkni na vinted.cz, prodavaji tam jak nove, tak pouzite veci za par supu kolikrat a casto i vetsina v pohode premeri :) ja tam casto ulovim neco dceri treba za par kacek jeste s cedulkama :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14726
11.1.21 12:39

Sisaty dítě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18199
11.1.21 12:43
@Anonymní píše:
Zatím mne nic neoteka.Jinak děkuji za uklidnění. Budu muset risknout koupit něco přes internet, ale vůbec se mi do toho nechce :(

Koukni na to HM, když se tam zaregistruješ, tak máš dopravu i vrácení zdarma, takže objednáš dvě velikosti, doma vyzkoušíš a nepadnoucí vrátíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
11.1.21 15:02

HOlky, mrkněte i na Zalando - tam je toho fůra a za hezké ceny:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 11:58

Ja nejake veci koupila z druhe ruky. Jinak prvni 2 porody jsem mela v lete, to jsem nemela vubec zadne tehotenske obleceni. Treti v prosinci, to uz jsem si koupila rifle. A ted mam termin v unoru, takze uz jsem poridila i leginy pod rifle a zimni bundu. Rifle mam z H&M. Merim 174 cm, ale nohy mam 116 cm. Ty rifle jsou ok, i kdyz o takove 2 - 3 cm delsi by byly lepsi :) Jsou teda s latkou pres bricho, ale v zime je to fajn, aspon zahreji. Jinak tehotenska tricka, svetry apod. jsem nikdy nepotrebovala. Mam dost elastickych tricek.

• Citovat
  • Nahlásit
446
včera v 15:37

Nevim, ja tu budu asi za fiflenu, ale v tehotenstvi se mi pricilo nosit “cizi” onosene veci. Bezne za obleceni moc neutratim, kupuji si spis drazsi, ale jednou za cas. I v tehotenstvi jsem chtela vypadat dobre, chtela jsem si ho uzit, ne prezit v nejakych hadrach, takze za dziny, leginy, dvoje tricka a letni saty mne nevadilo neco utratit. Navic leginy a saty jsem vyuzila i po porodu. Ale je to vec pristupu, spousta zenskych bude obhajovat nazor “budu to nosit jen par mesicu, je zbytecne utracet”.
Dziny jsem mela z Mammina.cz, je to cesky eshop, meli tam dost velky vyber a zrovna ty, ktere jsem mela ja, byly opravdu dlouhotanske (merim 179cm a nohavice jsem mela nahrnute u kotniku). Leginy byly take odtud. Tehotenske leginy maji i na eshopu v Calzedonii. HM bych neriskovala, ja osobne nikdy nevim jakou velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat