Sváteční šaty pro těhotné

378
20.11.20 14:01

Sváteční šaty pro těhotné

Zdravím dámy, především těhotné, potřebuji se zeptat jaké plánujete šaty na Štědrý den? Nějak nemůžu objevit takové, které by se mi opravdu líbily. Budu na konci 6. měsíce, takže bříško nebude snad tak velké, ale v porovnání se zbytkem postavy ano. Cenu max do 1500Kč.
Budu moc ráda za jakékoli typy. Předem děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
594
20.11.20 15:03

Plánuji si vzít úpletové, mám dvoje, jedny z Reserved béžové, druhé zelené z Orsay, ani jedny nestály více jak 1000. Oboje se vytáhnou přes břicho. Asi si vezmu ty zelené. Vysloveně sváteční nejsou, ale jsou pěkné a když se hezky učešu a vezmu nějaký řetízek, tak myslím, že dobrý. Ale kdo ví, třeba budu tou dobou v porodnici a nevyužiji je :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60864
20.11.20 15:17

Mě v době těhotenství dobře seděly pin up šaty.. Oblékla jsem všechny, které doma mám :mrgreen: a to jsem byla fakt obří.. Ale téma střih je fajn, že zdůrazní pas a pak jsou volné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
20.11.20 15:35

Třeba takový střih? Byla jsem v 38.tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
20.11.20 18:50

@Kolicek95
Možná máme stejné. Mám taky zelené z Orsay, ale kupované asi 3 roky z5. Nosím je právě jen během těhotenství, ukazují bohužel každý faldik, ale to tak nějak v těhotenství nevadí :lol: Kouknu na Reserved, děkuji.

@martina.se
Máš nějaký oblíbený shop prosím? Vždycky se mi hrozně líbily, ale asi jsem se nikdy neodvážila? :oops:

@Celeana
No, asi ani moc ne. Myslela jsem právě něco s trošku výraznějším, upnutějším vrškem a volnější sukní. Asi jsem to měla víc specifikovat. Ale děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60864
21.11.20 12:34

@Sariku v Praze sugar bad, jestli to píšu dobře.. Šárka, tedy majitelka, je úplně skvělá.. Má i eshop

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama