Těhotenství bez MS?

4258
9.3.06 10:23

Těhotenství bez MS?

ahoj holky, chci se zeptat, když teď kojím a nemám ještě MS, a otěhotněla bych, tak se termín porodu určí podle UZ?nebo jak? MIssorko ty jsi otěhotněla brzy po porodu, jak jsi na to přišla ty?měla jsi \MS?díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Missorka
9.3.06 10:38

No Valli, já měla první MS asi týden po šestinedělí… :-) Ale trošku divnější cyklus, TP určovali podle UTZ ve 12tt a Val se na něj i narodila… :-)

Určitě ti napíše spousta holek co otěhotněly aniž by měly po porodu MS, moje kamarádka to zjistila až v 5. měsíci a taových případů znám víc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
4258
9.3.06 10:41

ty brdo, tak to je dobry s tema holkama co to ani nevedeli.ja si pro jistotu ztak za mesic udelam testik 8) ja bych to chtela, ale manzel by chtel jeste chvilku pockat(asi jako kazdej chlap), jsme se nejak vcera neudrzeli:-) tak pa a diky za odpoved.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
9.3.06 11:33

jen posouvam aby si nekdo vsiml:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17456
9.3.06 11:43

Ahojky!

mne se to sice netyka:-)) ale kamaradka dlouho kjila- cca do roku a pul a celou dobu nemela menstruaci- otehotnela, kdyz bylo miminku:-)asi rok a dva mesice a taky na to prisla az ve 4.mesici- proste ji bylo divne:-), tak zasla na gynekologii a tam se ukazala pricina:-))

Tak preju // co nejdriv¨:-)

Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
10.3.06 19:31

jeste posouvam ze by se snd nekdo nasel dalsi kdo by napsal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
13.3.06 22:58

dekuji za dve rady,asi jsem tu MS nejak timto dotazem privolala,takze uz to neresim-jak poznat tehu a stari plodu,ted bych si to uz vypocitala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama