Těhotenství po PGT

Anonymní
19.11.20 17:38

Těhotenství po PGT

Ahoj, chci se zeptat, těch, co měly IVF s PGT (genetikou embryí). Měly jste někdo špatné chromozomy a proto jste museli podstoupit IVF s PGT a k něčemu to bylo? Měli jste potom zdravé miminko? Vím, že tam stále nějaké riziko, že bude mít nějakou vadu je, všechno se zjistit nedá.. Ale jestli je opravdu vysoká šance na zdravé miminko. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36183
20.11.20 07:10

Mm za to, že u PGD se zjišťuje jen ta jedna nemoc, kterou přenáší rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 10:30

@Pudloslava já vím, co je PGT, jen mě zajímá, jestli to podstoupil někdo, kdo má nějaký problém a narodilo se mu potom zdravé dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
36183
20.11.20 11:26
@Anonymní píše:
@Pudloslava já vím, co je PGT, jen mě zajímá, jestli to podstoupil někdo, kdo má nějaký problém a narodilo se mu potom zdravé dítě.

jo, tak to bylo určitě spousta lidí, jinak by se to nedělalo. já znám osobně dva případy.
jen jestli rozumíš tomu, že dítě nebude mít tu chorobu, pro kterou se to dělá, ale může mít nějakou jinou, náhodně vznikou se stejnou pravděpodobností, jako každý v populaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 11:34

@Pudloslava to chápu, a mam z toho strach

• Citovat
  • Nahlásit
36183
20.11.20 12:04
@Anonymní píše:

to ale nemusíš, to je přeci normální situace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 12:09
@Anonymní píše:

Na to jsou vsechny ty ostatni vysetreni.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 12:50

@Pudloslava přišla jsem 2× o miminko, z toho jednou jsem si holčičku už musela porodit a je to strašný rodit a jít domů bez miminka.. Doufam, ze po tom PGT bude všechno dobrý

• Citovat
  • Nahlásit
36183
25.11.20 15:00
@Anonymní píše:
@Pudloslava přišla jsem 2× o miminko, z toho jednou jsem si holčičku už musela porodit a je to strašný rodit a jít domů bez miminka.. Doufam, ze po tom PGT bude všechno dobrý

to je mi lito. jestli ty potraty byly v obou pripadech z duvodu stejne nemoci, kterou lze genetickym vysetrenim zjistit, tak presne proto to PGD je. Bude to dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama