Registrace u gynekologa a IVF

Anonymní
18.11.20 18:57

Registrace u gynekologa a IVF

Z určitých organizačních důvodů nejsem momentálně registrovaná u žádného gynekologa a nepodařilo se mi během behem nouzového stavu najít někoho, kdo by mě vzal.
A mám jít do reprodukčního centra(jsem objednaná delší dobu, dlouhé čekací lhůty). Vadí to něčemu? Samozřejmě hledám, ale mám problém se dovolat, někteří nové pacienty neberou, někde mám zavolat až nebude nouzový stav…
Anonym, nechci spojovat s nickem, že plánujeme IVF.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.11.20 19:37

To jsi nechodila nikdy nikam? Nebo jak nemas nikoho? Mas aspon nejakou svoji zdrav dokumentaci? Myslim, ze se me ptali pri prvni kontrole v ivf centru, kdo je muj reg. gynekolog, ale asi to neni vubec podstatny. Rekla bych pravdu a stejne si udelaji vsechna vysetreni, ktere budou chtit, sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 19:45
@Maminanamatersky píše:
To jsi nechodila nikdy nikam? Nebo jak nemas nikoho? Mas aspon nejakou svoji zdrav dokumentaci? Myslim, ze se me ptali pri prvni kontrole v ivf centru, kdo je muj reg. gynekolog, ale asi to neni vubec podstatny. Rekla bych pravdu a stejne si udelaji vsechna vysetreni, ktere budou chtit, sami.

Chodila, ale ne v Česku a po přestěhování jsem se tu nestihla zaregistrovat. Bohužel k zahraniční dokumentaci se nedostanu.

• Citovat
  • Nahlásit
212
18.11.20 19:53

Já jsem teda do centra potřebovala výpis ze zdravotní dokumentace a potvrzení že mám v pořádku cytologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10883
18.11.20 20:00

V caru po mně nechtěli vůbec nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 20:01

Ahoj,

snad to nebude problem. Ja do CARu nepotrebovala nic. Chodim do PFC a tam mi udelali i cytologii. Navic do CARu chodi i hodne cizincu, takze myslim, ze sebou maji bud zadnounebo ruznorodou dokumentaci…
Preji hodne stesti

• Citovat
  • Nahlásit
18.11.20 22:56
@Anonymní píše:
Chodila, ale ne v Česku a po přestěhování jsem se tu nestihla zaregistrovat. Bohužel k zahraniční dokumentaci se nedostanu.

No jo no, nejspis ti hlavu neutrhnou a cytologii a ultrazvuk si udelaji sami.. Nestresovala bych se tim vubec predem. Ja jsem chodila do jednoho mensiho soukromého centra, kde nabizeli i registraci do bezne pece. Tak se poptej i tam, kam jdes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
19.11.20 17:32

Holky, já včera zjistila, že moje doktorka šla do důchodu. A ten doktor, který mě vzal místo ní je děs. Nevíte někdo o někom dobrém nejlépe na Praze 5 ( 13 ) či okolí? Bydlím v Butovicích.
děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
19.11.20 17:41
@Anonymní píše:
Z určitých organizačních důvodů nejsem momentálně registrovaná u žádného gynekologa a nepodařilo se mi během behem nouzového stavu najít někoho, kdo by mě vzal.
A mám jít do reprodukčního centra(jsem objednaná delší dobu, dlouhé čekací lhůty). Vadí to něčemu? Samozřejmě hledám, ale mám problém se dovolat, někteří nové pacienty neberou, někde mám zavolat až nebude nouzový stav…
Anonym, nechci spojovat s nickem, že plánujeme IVF.

Já jsem tedy svého gynekologa měla, ale nebyla jsem spokojena. Zmínila jsem se a nakonec si mě pod sebe stáhl lékař, který mě léčil a dělal i IVF. Teď jsem spokojená.
Zkus to takhle, třeba se ti taky zadaří. Je paráda, že lékař pak ví o celém začátku tvého těhotenství, výsledky testů apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama