Eurofertil Ostrava IVF

311
28.10.20 23:41

Eurofertil Ostrava IVF

Ahoj holky prosím vás o radu. Jaké máte zkušenosti s eurofertilem v Ostravě? Příští rok na jaro chceme podstoupit IVF. Mám zjištěnou endometriozu a nedaří se nám počít přirozeně. Zajímalo by mě jak moc jste měli stimulaci, kolik jste tak asi platili (nechceme dát víc než 25K) a vyšlo to? Jak se k vám chovali, nutili vás do nejdražší varianty nebo jim nejde o peníze, ale aby pomohli? Spermio máme ok.
Děkuji pěkně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18.11.20 08:48

@Nika. Al Ahoj. Já docházím. Byla jsem na 3 inseminacích, z toho se 3. povedla, ale bohužel to odešlo brzo :,(. Teď se chystám na IVF. Chodím k dr. Lachčinovi. Eurofertil je fajn. Příjemné sestřičky, nikam nás nestačili. Dr. zvolil jednodušší variantu, tedy inseminaci. Mám zkušenost i s Repromedou. Tam to bylo hrozné. Vyhodili jsme desítky tisíc za předražené v genetické testy - zbytečně a tlačili nás hned do ivf bez pokusu o inseminaci. Takže Eurofertil za mě lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
27.11.20 07:20

Ahoj holky, chci obnovit diskuzi a zároveň se ptám, s jakou klinikou v Ostravě jste nejvíce spokojeny. Docházím momentálně do GynCentra a myslím že to nebyla zrovna dvakrát dobrá volba..děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.20 13:35

Já byla v Repromedě a pak přešla na Eurofertil. Zatím si nestěžuji. Je to o přístupu a Eurofertil mi pořád vyhovuje. Na Repromedě mi vadilo, že mi udělali zbytečné drahé testy a až moc mne tlačili do IVF. Inseminaci hned zavrhli. Ale jak říkal můj gynekolog, ono je to jedno. Je to už takový bussines, že to umí jakákolic klinika. Tak dej na intuici a pokud se necítíš dobře, změn to. Tvoje tělo, Tvoje peníze a Tvoje poslední slovo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama