Těhotenství po SP

Anonymní
22.9.21 12:43

Těhotenství po SP

Ahoj holky, chci se zeptat jsem po SP.. mám za sebou 2 menstruace a mám zase pozitivní těhotenské testy.. myslíte ze je to brzo byt znovu těhotná!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18685
22.9.21 12:46

Tak pokud si s někým spala bez ochrany, nechápu čemu se divis. Jestli je to brzy, ti nikdo neřekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 12:58

@lachtanice86 - mám přítele 5 let … a ptám se jestli je brzo po SP 2 měsíce otěhotnět ty chytrolinko! Bože :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
7018
22.9.21 13:09

Pokud jsi nebyla na revizi tak by to mělo být ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
22.9.21 13:14

A co s tím chceš dělat, když už jsi těhotná? To chtělo přemýšlet predtim 😁 jinak asi by to ničemu vadit nemělo. Gynekolog ti řekl, ze po nějakou dobu nemáš otěhotnět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4492
22.9.21 13:20

Po SP jsem měla jednu MS a pak jsem byla znovu těhotná a z toho těhotenství je skoro roční syn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 13:23

@Ivusska777 o miminko se snažíme 2 Roky a neúspěšně.. mám za sebou 2 samovolně potraty takže určitě bych nechtěla dávat pryč nebo nevím co si myslíš jinak díky za odpověď. @Verurizeckova Veru moc dekuju jediná normální odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 13:24

@Ivusska777 a gynekologa mám blbeho a říkal ze mi NEDOPORUČUJE 3 měsíce otěhotnět :roll: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 13:25

@lovean tak snad to vyjde děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
696
22.9.21 13:27
@Anonymní píše:
@Ivusska777 a gynekologa mám blbeho a říkal ze mi NEDOPORUČUJE 3 měsíce otěhotnět :roll: :nevim:

Tak to je potom těžké - jestli je blby, tak ho změn. Jinak já třeba byla po revizi a taky mi nedoporucili otěhotnět 3 měsíce, protože jsem celou tu dobu měla v děloze sraženiny a v případě otěhotnění bylo velké riziko dalšího potratu nebo zánětu. Takže já ti do těla nevidím, pokud je vše v pořádku, tak není důvod čekat. Jestli k tomu čekání mel důvod, tak jsi se proste měla chránit. A pokud nevěříš doktorovi, tak ho změn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
22.9.21 13:29
@Anonymní píše:
@Ivusska777 a gynekologa mám blbeho a říkal ze mi NEDOPORUČUJE 3 měsíce otěhotnět :roll: :nevim:

To, že doporučuje 3 měsíce neotěhotnět neznamená, že je blbej :nevim: je to univerzální doba na zahojení, každopádně jestli někdo otěhotní dřív nebo později nezaručí nic o prosperitě těhotenství, někomu to vyjde hned po první menstruaci, jiným ani po půl roce pauzy :nevim: těhotná už jsi, tak jen doufat, že vše bude v pořádku, ale kdyby náhodou ne, přemýšlela bych nad nějakým vyšetřením, 1 - 2× to může být náhoda, pak už bych hledala zdravotní příčinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5621
22.9.21 13:34

Jestli bez revize, tak snad v pořádku, stejně Ti to nikdo bohužel neřekne. Stát se může cokoliv. Já po revizi otěhotněla za dva měsíce a teď tu mám skoro půlročního mrňouska :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25435
22.9.21 13:44

No teď už s tím nic neuděláš, brzo není, když těhotná očividně jsi, ale jestli se to udrží ti nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 14:00

Gratuluju! Mela jsem SP s revizi a v nemocnici i moje gynekolozka mi rekli, ze po 1. menstruaci se můžeme znovu snažit.

• Citovat
  • Nahlásit
18685
22.9.21 14:20
@Anonymní píše:

On blbej není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat