Reklama

Těhotenství podle čípku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 27.01.17 15:01
Těhotenství podle čípku.

Ahoj, v pondělí jsem byla na kontrole. V lednu a prosinci jsem měla menstruaci jen 2 dny normálně ji mám 7 dní, když jsem se ho ptala jestli to není druhý těhotenství řekl, že neví. Nemá ultrazvuk ani nedělá Sono posílá pacientky ke kolegovi mě neposlal, podle prohlídky je vse v pořádku, řekl, ale dnes to bude s oběrem vzorku z čipku prý si mám za 14 dní zavolat myslíte, že zjistěj těhotenství. Jen ještě poznámka ne Antikoncepci neberu chceme po porodu další miminko holčičku do páru. Ještě mi řekl, že se těší až se příště uvidíme v poradně. Tak doufám, že až za 14 zavolám řekne tak čekáme dalšího cvrčka. Já ho tak chciiijj teda ji :,( :andel:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 27.01.17 15:07

Neřešilas to tu nedávno? Radili jsme ti udělat test a ty jsi nechtěla vyhazovat pade :roll: jinak ne z odběru z čípku se těhotenství nezjistuje

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 15:09

Těhotenský test je snad nejjednodušší ne?

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 27.01.17 15:12

Ze stěru čípku to nezjistí. Takže budeš čekat marně

karkarka
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 27.01.17 15:16

Udelej si test.ale nejspis tehotna nejsi.

Margory
Kecalka 144 příspěvků 27.01.17 15:19

Ster s cipku se dela na každé pravidelne kontrole.

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 27.01.17 15:29

@Tichošlápek pade jsem totiž platila u něho proto jsem nechtěla utrácet a navíc na to máme proto chodím natáčet a hrát do divadla, ale divadlo je sstudentský a vede ho profesionální herec a bereme i lidi z konzervatoře, nabídl mi režírovat za prachy, ale Já nechci byt režisérkou. Prostě nemáme prachy, takže test ne platíme nájem, mou školu, internet, mobil a pořád je co říct kupovat do bytu a mateřská a invalidní důchod nám sám o sobě nestačí tak se musíme uskromnit a něco si odepřít a nemam fakt na to abych utrácela za testy

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 27.01.17 15:31

Navíc to měl poznat. Když jsem mu řekla všechny tehu příznaky měl me poslat ke svému kolegovi no pondělkem očekávám menstruaci tak uvidím.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 27.01.17 15:33

@herecka1 ten test vyjde jeden na dvacku ;) jestli na nej nemáš a chceš druhé dítě, tak mas někde chybu v počtech

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 27.01.17 15:39
@herecka1 píše:
Navíc to měl poznat. Když jsem mu řekla všechny tehu příznaky měl me poslat ke svému kolegovi no pondělkem očekávám menstruaci tak uvidím.

A proč by tě měl posílat ke kolegovi na UTZ, když ty ani nejsi ochotná si koupit těhotenský test?

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 15:49
@herecka1 píše:
@Tichošlápek pade jsem totiž platila u něho proto jsem nechtěla utrácet a navíc na to máme proto chodím natáčet a hrát do divadla, ale divadlo je sstudentský a vede ho profesionální herec a bereme i lidi z konzervatoře, nabídl mi režírovat za prachy, ale Já nechci byt režisérkou. Prostě nemáme prachy, takže test ne platíme nájem, mou školu, internet, mobil a pořád je co říct kupovat do bytu a mateřská a invalidní důchod nám sám o sobě nestačí tak se musíme uskromnit a něco si odepřít a nemam fakt na to abych utrácela za testy

nemáš peníze, ale práci za peníze jsi odmítla? promin nechápu :zed:

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 27.01.17 15:51
@herecka1 píše:
@Tichošlápek pade jsem totiž platila u něho proto jsem nechtěla utrácet a navíc na to máme proto chodím natáčet a hrát do divadla, ale divadlo je sstudentský a vede ho profesionální herec a bereme i lidi z konzervatoře, nabídl mi režírovat za prachy, ale Já nechci byt režisérkou. Prostě nemáme prachy, takže test ne platíme nájem, mou školu, internet, mobil a pořád je co říct kupovat do bytu a mateřská a invalidní důchod nám sám o sobě nestačí tak se musíme uskromnit a něco si odepřít a nemam fakt na to abych utrácela za testy

A z čeho bys chtěla živit dítě? 8o

Fikcia
Kecalka 224 příspěvků 27.01.17 15:58

Mně to taky hlava nebere. Nemá peníze, odmítá je, ale chce druhý dítě… částečne se těhotenství z čípku zjistit dá, když je prý hermetický uzavřenej, tak mi to řekla doktorka, když mi potvrzovala těhotenství.
Já bych taky chtěla druhý dítě… jenže na to nemám, no. a když na to nemám, můžu zapomenout na to si ho pořídit.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2372 příspěvků 27.01.17 16:22

Tak to si radsi druhe dite neporizuj a jdi pracovat. tehotensky test stoji dvacku :zed:

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 27.01.17 16:38

Možná bych zauvažovala o lékaři, který má ultrazvuk jako součást ordinace, dnes už je to standard. A z cytologie se těhotenství opravdu nepozná, zato z vyšetření pohmatem ano.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama