Reklama

Bolest podkoží?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 16:38
Bolest podkoží?

Zdravím :kytka:
Jsem ve 36. týdnu a krom klasických obtíží mě dost pobolívá břicho na jedné straně, spíš mi ale přijde, že je to bolest v podkoží, nebolí mě ani napínající se kůže na povrchu (strií mám dost po prvním těhotenství a nové se mi, zdá se, nedělají), není to ale ani hluboká bolest…přechází to často do štiplavé bolesti, která je kolikrát dost intenzivní. A vždy na tom stejném místě. Napadá mě leda diastáza břišních svalů…ale to bych pak čekala bolest na větší ploše…máte s tím někdo zkušenosti?
Děkuji za odpovědi :kytka:

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 17:39
@Anonymní píše:
Zdravím :kytka:
Jsem ve 36. týdnu a krom klasických obtíží mě dost pobolívá břicho na jedné straně, spíš mi ale přijde, že je to bolest v podkoží, nebolí mě ani napínající se kůže na povrchu (strií mám dost po prvním těhotenství a nové se mi, zdá se, nedělají), není to ale ani hluboká bolest…přechází to často do štiplavé bolesti, která je kolikrát dost intenzivní. A vždy na tom stejném místě. Napadá mě leda diastáza břišních svalů…ale to bych pak čekala bolest na větší ploše…máte s tím někdo zkušenosti?
Děkuji za odpovědi :kytka:

zeptala bych se na koznim nebo gyndare jiste maji vetsi praxi a dobre poradi ;) mozna bych s tim neotalela :roll:

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 26.01.17 18:49

Coz takhle upony delohy?

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 26.01.17 19:09

@Tarjei Ty to nejsou, ty vím, jak bolí, když se natahují. U obou těhotenství jsem je cítila hlavně kolem 18. týdne. Tohle není tak hluboko, jen kousíček pod povrchem a opravdu jen na jednom místě…ale děkuji za komentáře, i @JayLee :kytka:
Tak už nejsem anonym, nevadí :D

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 26.01.17 19:12

@majki.r jenze ony existujou dostredivy nervovy drahy a muze to bolet uplne jinde nez kde je pricina…

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 26.01.17 19:15
@Tarjei píše:
@majki.r jenze ony existujou dostredivy nervovy drahy a muze to bolet uplne jinde nez kde je pricina…

Aha, tak to by potom mohlo být :kytka: Je to možné, že mi to dráždí nějaký nerv, co se mi pak ozývá…

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 20:28

@majki.r cekate druhyho prcka? :palec: a co to bude holcicka nebo chlapecek? Gratulace velka :hug: :kytka: :kytka:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 26.01.17 20:45
@JayLee píše:
@majki.r cekate druhyho prcka? :palec: a co to bude holcicka nebo chlapecek? Gratulace velka :hug: :kytka: :kytka:

Děkuju kočko :kytka: Napíšu ti SZ :D

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 26.01.17 21:18

@majki.r no klido to tak byt muze…jooo co vsechno kvuli detickam nevytrpime, zeee :kytka:

Nikol1521
Nováček 7 příspěvků 26.01.17 21:20
prosím o radu

Ahoj holky, prosím vás, mohla bych poprosit o radu?
S přítelem nám to 13.1 ‚ulítlo‘… Jsem bez prášků už půl roku. Doteď jsem to byla já, kdo si z toho dělal srandu, jelikož mi to 10.1 končilo a tak jsem samozřejmě vše brala s nadhledem. Jenže poslední týden nedělám nic jiného než, že spím. Trpím nespavostí a najednou jsem schopná prospat celou noc i den. Mám strašně citlivé bradavky na dotek, opravdu bolestivě. Večer jsem měla bolesti břicha, dost podobné jako když to mám dostat. Ale dostat to mám až 11.2, takže to vylučuji.
Je možné, abych v tom byla? Jelikož jsem oproti přítelovi, který vyšiluje já ta klidná, co opravdu neměla obavy.. Tak by to nemělo být vsugerované.
Když si pozítří udělám test, je pravděpodobnost, že se něco ukáže? Mockrát děkuji :) :mavam:

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 26.01.17 21:33

@Nikol1521 kocko jses v jinym tematu…testovat se muze nejdriv v prvni den vynechany menstruace…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama