Tvrdnutí břicha - 19. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 16:26
Tvrdnutí břicha 19tt

Ahoj, chtěl jsem se zeptat.Jsem čerstve v 19tt a nějak divného mi začalo tvrdnout v podbrisku. neboli to nic. Jeste k tomu jsem nezaregistroval a žádný pohyby. jsem druhorodicka předchozí tehu skončilo tak, že jsem rodila s preeklampsii predcasne, proto mám strach. A nepamatuji si, že by se mi tohle stalo v prvním tehu.Je možné, že místo kopání se tam nějak roztahuje? Nechci vypadat jako hysterka.Na kontrolu mam jít az 6.2.Mate s tímto někdo zkušenost?

Reakce:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 26.01.17 17:10

Jsem tehotna priblizne jak ty.. citim pohyby bud jako kopani a bouchani nebo kdyz se mi mala natlaci zadama na brisni stenu. To je jako bych mela v brise sutr. Ale jak se nejak pohybu nebo dam ruce pevneji na bricho, tak odplave a je klid. Neni to ale pres cele bricho, jen tam, kde je a navic jde to „zatvrdnuti“ nahmatat. Zkousela jsi magnesko?

ka2ka
Extra třída :D 12937 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 17:36

Otázka je co cítíš jestli klasické tvrdnutí to je přes celé břicho a fakt ho necítíš a nebo jen takové tlaky to by mohlo být mimino

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 17:37
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěl jsem se zeptat.Jsem čerstve v 19tt a nějak divného mi začalo tvrdnout v podbrisku. neboli to nic. Jeste k tomu jsem nezaregistroval a žádný pohyby. jsem druhorodicka předchozí tehu skončilo tak, že jsem rodila s preeklampsii predcasne, proto mám strach. A nepamatuji si, že by se mi tohle stalo v prvním tehu.Je možné, že místo kopání se tam nějak roztahuje? Nechci vypadat jako hysterka.Na kontrolu mam jít az 6.2.Mate s tímto někdo zkušenost?

pokud mas pochybnosti zajdi si k dr nebo na pohotovost ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 17:40

Tvrdne mi to jen v podbrisku. Trrba jenom na jedné straně. Kdyz si dam třeba nohy nahoru, tak to začíná tvrdnout.Je mi to divné.

Judithkaj
Nováček 26.01.17 18:16

Přes diskuzi tě nediagnostikuje ani doktor. Já bych zítra asi zašla. Za to nic nedáš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >