Reklama

Přelom 5-6 tt bez srdeční akce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MichaelaCham
Nováček 10 příspěvků 26.01.17 10:32
Přelom 5-6 tt bez srdeční akce

Ahojte maminky, ráda bych Vás poprosila o váš názor/zkušenosti. Mám za sebou jeden zamlklý potrat v 5tt. Zjistilo se to v 7tt.
Stalo se to před 4 měsíci.
Nyní jsem v 6tt. Poprvé u doktora jsem byla v 5+6tt. Dělal mi vnitřní ultrazvuk, z kterého usoudil, že plod odpovídá 5-6tt, ale bez srdeční akce. Mám strach z dalšího špatného konce. Myslíte, že je ještě brzy, nebo už by srdíčko bylo? Na další kontrolu mám přijít v 8tt. Velmi děkuji.

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 26.01.17 10:36

Může to být tak jak tak, nicméně za sebe si myslím, že je ještě brzo. Osobně takhle brzo k Dr ani nechodím, jistota je ten 8.týden. Stejně člověk nic neovlivní.

Aony
Závislačka 3035 příspěvků 26.01.17 10:36

@MichaelaCham je myslim jeste cas! drzim palce :srdce:

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 26.01.17 10:39

Ahoj, 5+6 může být ještě brzo. Já měla srdíčko 6+1, ale těžko říct jestli by ho viděl v 5+6. Nezbývá nic jiného než počkat do toho 8tydne nebo si za pár dní zajít někam jako samoplatce. :nevim:

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 10:42

Já myslím, že je to individuální, někdo už tam srdíčko má, ale spousta maminek ho tam nemá ani o něco déle a nakonec se objeví ;) Třeba si jen otěhotněla později a je jen otázka dní než se ukáže ;) Bude to dobré, neboj :)

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 26.01.17 10:42

Já myslím, že je brzo :think: Já šla k doktorovi až v 8tt, chtěla jsem právě mít jistotu, že už bude jisté jestli je srdíčko nebo ne. A on zjistil, že jsem teprve začátek 7tt. Srdíčko už teda bylo vidět, ale říkal že do toho 8tt se ještě většinou stejně čeká. Zkus ještě vydržet, mysli pozitivně a příště uvidíš :kytka: Přeju ať to dobře dopadne!

Jindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 26.01.17 10:48

Mne si doktor kvuli predchozim nekolika SP bral hned na kontrolu, hlavne kvuli predepsani leku. Poprve 5.tt, na ultrazvuku jen tecka, pote 6.tt gestacni vacek, ale vnitrnim ultrazvukem nemohl najit plod, tak zkusil pres bricho a nasel, pak si me objednal na 8.tt a byla potvrzena srdecni akce, mimco odpovida menstruaci a dnes zacinam 21.tt.

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 26.01.17 10:48

Tak na mě je to hodně brzy tedy, já u obou dítek měla srdeční akcí až v 7+x. ;)

ewelinka
Kecalka 216 příspěvků 26.01.17 10:50

U mě to bylo to samé. Srdíčko bylo vidět až v 8tt a dnes mi tady běhá malý rošťák :lol:! Držím palce :srdce:

arrow
Stálice 83 příspěvků 11 inzerátů 26.01.17 10:51

Pokud si dobře vzpomínám, tak v 6tt u nás byl vidět plod. Další kontrola byla v 9tt a to bylo vidět už i srdíčko a dostala jsem průkazku

chs.jasmin
Kelišová 7243 příspěvků 26.01.17 10:59

Tůůůze brzy. První dcera měla :srdce: v 9tt a pak se zjistilo, že ovulace byla později a celé těhu o týden neodpovídala. Ted druhá dcera měla :srdce: v 7tt, do te doby byl prázdný i vak a během týdne plod i se srdeční akcí. tělo je kouzelný.

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 26.01.17 11:21

Ano, může být brzo. Na začátku jsou tam ty propastné rozdíly. Co není jeden den, může být druhý. U druhého dítka jsem taky byla na UTZ. 5+6 a kromě gestačního a žloutkového váčku tam nic nebylo. Měřením odpovídal jen 4+2. Na další UTZ. jsem šla za 14 dní a tam už bylo vidět embryo se srdeční akcí. Teď u třetího jsem byla na prvním UTZ. 7+2, ale měřením odpovídal 6+2. Byl tam gestační a žloutkový váček, byly vidět struktury embrya a tlouklo srdíčko. Proto je lepší chodit na gyndu až kolem toho 8tt.

Hobitka
Závislačka 3037 příspěvků 26.01.17 11:34

Ja taky u prvniho potvrzene srdicko az nekdy zacatkem 8.tt, takze pri druhem a tretim tehotenstvi jsem se pred 9.tt k doktorovi nehnala.

MichaelaCham
Nováček 10 příspěvků 26.01.17 13:44

Holky strašně moc bych vam chtela vsem podekovat za vase zkusenosti a pozitivni energii. Hned mam lepsi pocit:) Dam vam pak vedet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 23:24

@MichaelaCham já jsem dnes podle MŠ dnes 5+6 a teprve včera na utz se objevil žloutkový váček…Dle krve vše v pořádku, ale nejprve mě hodně gynekolog vystrašil. Usoudil, že je mimco mladší, že ovulky musela proběhnout později. Držím pěsti, ať to dopadne vše jak má!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama