Reklama

Cinkání na nenarozené miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Huk
Zasloužilá kecalka 596 příspěvků 25.01.17 18:31
Cinkání na nenarozené miminko

Ahoj maminky, dnes na UTZ ve 32.týdnu zjistil dr. že miminko je natočené pánevním koncem.
Samozřejmě zatím je ještě čas, aby se samo otočilo. Doporučil starou babskou radu - cinkat mezi nohama zvonkem, prý by se mohlo zvědavé mimi otočit.
Myslela jsem, že si dělá pr…legraci, ale myslel to vážně, dokonce napsal do závěru zprávy doporučení - akustická stimulace :mrgreen:
Máte s tím některá zkušenosti?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 25.01.17 18:36

No, možná bys mohla zkusit i baterku :mrgreen:

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19137 příspěvků 25.01.17 18:39

Jééé zkušenost teda nemám, ale pobavilo mě to :mrgreen:  :mrgreen:

Tak hodně štěstí! Třeba bude fakt tak zvědavé :palec:

Kriss Tina
Závislačka 4717 příspěvků 25.01.17 18:41

Taky to slysim prvne, asi bych si myslela ze si dr dela blazny :D nedovedu si predstavit ze si budu cinkat mezi nohama, to bych si pripadala jako cvok :mrgreen:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 25.01.17 18:42
@pikola píše:
No, možná bys mohla zkusit i baterku :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: jak v tom vtipu o Romech 8) :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 44220 příspěvků 25.01.17 18:44

Mi se kluk otocil az nejak 35-36tt je jak ja byk umineny, tvrdohlavy chtel mi ukazat, ze si bude delat co chce. Ale stihnul to.
Takze nehaz flintu do zita, jeste ma cas. Zadne hokusy pokusy jsem nedelala, akorat pravda myslela jsem na to, ze cisare se bojim a nechci to zazit.

Cocka nasladko
Kecalka 391 příspěvků 25.01.17 18:49

Ja to slysela od asistentky na lamaze kurzu. Jo, zni to blaznive, ale uskodit to nemuze a maximalne se neotoci ;) i kdyz teda delala bych to o samote a pro jistotu zatahla zavesy :mrgreen:

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 25.01.17 18:50

@Huk
Já jsem to už asi někde slyšela, ale že by to dělal v praxi nevím. Každopádně dej vědět, jak to dopadlo. Jestli poznáš jestli se přetočilo samo nebo šlo za zvukem(nebo svetlem :mrgreen: )

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22824 příspěvků 25.01.17 18:53

Svítit, cinkat, pouštět hudbu dělat kočičí hřbety, hladit po směru otočení. Rad je spousta, stačí zapátrat na netu. Zda jsou účinné těžko říct. Za zkoušku nic nedáš

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 25.01.17 18:54

Aby nevylezlo uplne :mrgreen:

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 25.01.17 18:55

:mrgreen: pardon, ale dusím se čajem. Jak píší holky, zkus si tam ještě posvítit baterkou, atˇ jde za zvukem a světlem.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22824 příspěvků 25.01.17 18:59

@Ester13 tak se dus dál, protože tohle se opravdu doporučuje. Jsou to babské rady, které můžou fungovat.

Kelsey
Hvězda diskuse 44220 příspěvků 25.01.17 19:03

Vidis ty kocici hrbety i me tehdy doktor rikal. Ale tak zkus, treba to pomuze.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 19:04

Bych mu teda pustila něco lepšího, než cinkání :D

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 25.01.17 19:05

@Huk Mně dal doktor jednu A4 se cviky a ve 35. týdnu se pak už na utz ukázalo mimino otočené :) Nepamatuji si už přesně, co jsem cvičila, něco jako kočičí hřbet, most… :think: koukni na net

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama