Silné škubání, trhavé pohyby v 26. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 13:45
Silné škubání, trhavé pohyby v 26.tt

Ahoj holky, jsem teď na začátku 27.tt, pohyby cítím od 20.tt, čím dál intenzivněji, přijde mi, že malá ani nespí, jsem štíhlá a placentu mám na zadní straně :-) Včera a dnes jsou ale pohyby jiné, ne kopání nebo šťouchání, ale spíše takové trhání sebou, prudké otáčení, které trvá i několik minut a pak znovu. Nikdy jsem takovýto druh pohybů neměla, vždy jen kopání, žďuchání, i když silné.
Měla jste to některá, je to normální?
Omlouvám se za anonym, mám strach..

Reakce:

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 25.01.17 13:46

A neškytá?

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 25.01.17 13:48

Náhlá změna pohybů je důvod navštívit lékaře. Jela bych do nemocnice na kontrolu, hned. Dítě může mít nějaký problém.

Ketris
Echt Kelišová 9457 příspěvků 25.01.17 13:49

Ahoj, já mám to samé a taky mám placentu na ZS. Už jsem se na to ptala doktorky v poradně a říkala, že to je normální, miminko si prostě hraje a uvelebuje. Navíc mi i řekla, že když se tak otřese, že se prý právě vyčůralo :mrgreen: Pokud nešpiníš, neteče ti krev, nemáš bolesti, tak buď fakt v pohodě :hug:

trybitka
Závislačka 3169 příspěvků 25.01.17 13:49

Taky mě napadla škytavka. Pro klid duše zavolej na gyndu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 14:00

@Ketris A jak to míváš často? Bála jsem se, říkala jsem si, jestli je všechno v pořádku…

Holky, děkuju. Škytavka by bylo pravidelné ťukání, ne? Tohle je jako když tam malá dělá kotrmelce…

alifie
Extra třída :D 12683 příspěvků 25.01.17 14:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem teď na začátku 27.tt, pohyby cítím od 20.tt, čím dál intenzivněji, přijde mi, že malá ani nespí, jsem štíhlá a placentu mám na zadní straně :-) Včera a dnes jsou ale pohyby jiné, ne kopání nebo šťouchání, ale spíše takové trhání sebou, prudké otáčení, které trvá i několik minut a pak znovu. Nikdy jsem takovýto druh pohybů neměla, vždy jen kopání, žďuchání, i když silné.
Měla jste to některá, je to normální?
Omlouvám se za anonym, mám strach..

Může to znamenat, že mimino má nějaký problém, jela bych co nejdřív na kontrolu. Mám známou, která jela koncem třetího trimestru kvůli neobvyklému škubání na kontrolu ultrazvukem, a pak jí okamžitě dělali císaře.

alifie
Extra třída :D 12683 příspěvků 25.01.17 14:04
@Anonymní píše:
@Ketris A jak to míváš často? Bála jsem se, říkala jsem si, jestli je všechno v pořádku…Holky, děkuju. Škytavka by bylo pravidelné ťukání, ne? Tohle je jako když tam malá dělá kotrmelce…

Jestli dělá kotrmelce, tak prostě cvičí. :nevim:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 25.01.17 14:09

Dítě může mít nějaký problém, šla bych raději na kontrolu

ka2ka
Extra třída :D 12941 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 14:10

Dojdi si na kontrolu nikdo ti do břicha nevidí, budeš mít jistotu že se neděje nic špatného

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 14:11

Nevím, jak to popsat, takový jako silný bubnování na více místech

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 25.01.17 14:31

Ahojky…citim to taky tak…nekdy kopannec..nekdy uvelebovani…nekdy skubance..kdy me cuka uplne bricho…dr.jsem se na to neptala. Ani me to nenapadlo…urcite je vse v poradku…lepsi citit vic nez nic podle me…samozrejme pokud bys mela rizikove..nebo problemy tipu bolest apod..tak je to jine…pro klid duse se dr. optej…ale urcite to bude dobre..mmchodem tez jsem ve 26.tydnu :hug:

ZaziS
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 25.01.17 14:32

Já bych vyrazila na kontrolu, klidně na pohotovost do nemocnice. Lepší desetkrát zbytečně, než jednou pozdě.

Elen8
Extra třída :D 12988 příspěvků 25.01.17 14:33

Rozhodne k doktorce. Nemusi to byt nic ale taky muze. Pro klid bych urcite vyrazila. Doktorka prekontroluje ultrazvukem zda se neco nedeje.

Kleerinka4
Závislačka 3555 příspěvků 25.01.17 14:55
@ZaziS píše:
Já bych vyrazila na kontrolu, klidně na pohotovost do nemocnice. Lepší desetkrát zbytečně, než jednou pozdě.

Přesně tak! Tak mi to rikal i dr, neobvyklé(a jak říkáš silnější) pohyby jsou duvod ke kontrole..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >