Reklama

Práce neschopná - rizikové těhotenství - kontroly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tejule
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 25.01.17 19:48
Prráce neschopná - rizikové těhotenství - kontroly???

Ahoj holky,

Potřebovala bych znát Váš nazor. Jsem na PN pouze krátce, takže si potřebuji ujasnit nějaké věci, co když přijde kontrola. Předem chci jen upozornit, že vycháky dodržuju - opravdu nejdu ani do obchodu naproti, když nemám vycházky, jsem posera. Běžně vstávám v 10 hod. :) partner odchází do práce v 8 hod. Co když zvonek zaspím? Je pravda, že co odejde už jsem nervozní a nespím tvrdě, ale druhá věc, která mě trápí víc je sprchování. Napadlo mě to vlastě až včera, když zazvonil zvonek a ja byla ve sprše, než jsem na sebe hodila župan a šla k telefonu už tam nikdo nebyl a to jsem se malem přerazila, jak jsem běžela :D naštěstí to byla jen pošťačka, ale zajimá mě jak jste to řešily vy, když jste byly na PN. Co se stane, když jsem doma a prostě se jen sprchuju. Vím že by to byla joo nahoda, ale i ty se stavaj. Přece nejde sedět u dveří a čekat zda někdo zazvoní. :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 19:51
@Tejule píše:
Ahoj holky,Potřebovala bych znát Váš nazor. Jsem na PN pouze krátce, takže si potřebuji ujasnit nějaké věci, co když přijde kontrola. Předem chci jen upozornit, že vycháky dodržuju - opravdu nejdu ani do obchodu naproti, když nemám vycházky, jsem posera. Běžně vstávám v 10 hod. :) partner odchází do práce v 8 hod. Co když zvonek zaspím? Je pravda, že co odejde už jsem nervozní a nespím tvrdě, ale druhá věc, která mě trápí víc je sprchování. Napadlo mě to vlastě až včera, když zazvonil zvonek a ja byla ve sprše, než jsem na sebe hodila župan a šla k telefonu už tam nikdo nebyl a to jsem se malem přerazila, jak jsem běžela :D naštěstí to byla jen pošťačka, ale zajimá mě jak jste to řešily vy, když jste byly na PN. Co se stane, když jsem doma a prostě se jen sprchuju. Vím že by to byla joo nahoda, ale i ty se stavaj. Přece nejde sedět u dveří a čekat zda někdo zazvoní. :roll:

kdyz te nezastihnou doma resp zazvoni a nikdo neotevre, tak je to pruser a jim je fuk zda ti nesel zvonek nebo jsi byla ve sprse nebo jsi tvrde spala ;) nechaj ti ve schrance listecek ze byla Ko nebo nenechaj a vyzvou si te k vysvetleni ;)

Kriss Tina
Závislačka 4736 příspěvků 25.01.17 19:51

Ja se sprchovala kdyz byl nekdo doma, vetsinou vecer kdyz prisel pritel z prace, kdyz uz sem mela brisko tak sem se i bala kdybych treba ve vane klouzla.

MiyaS
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 25.01.17 19:54

@Tejule kontroly vetsinou zvoni dvakrat ;) nebo to nekdy cekaji treba pet minut pred domem a zkousi znovu.
Ja taky vychazky dodrzovala a nikdy na me neprisli z toho opravdu na nekoho prijdou treba dvakrat za tehotenstvi. Pry jim seznam vzdy nahodne generuje pc program, tak nevim. Navic kdyby jste nestihla tak vam tusim nechaji listek s kontaktem akespon svagrovi nechali kdyz ho nezastihli doma, at se ozvete tak by jste hned volala ;) zase tak moc bych se nestresovala :)

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 25.01.17 20:03

Jsem taky na PN a mám problém, že ve vesnici je dům s číslem 0106 a my jsme 106. A kdo nemá aktualizované mapy tak nás nenajde… Sestřička si tuto informaci zapsala do složky. A říkala, že kdyby někdo přišel, že by mi volali (???).
Chodím kontrolovat i ten dům 0106 :-D ale nemají zvonek ani schránku… Je to chata

Lilikaspi
Závislačka 2573 příspěvků 25.01.17 20:13

Ja teda nemarodim, ale u nas v panelaku vecne blbnou zvonky a kdyz zrovna nikdo nejde tak se ani ke schrankam nedostanou, tak by to taky bylo zajinavy jak by se to resilo

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 25.01.17 20:16

A nějak to podle mě řešit musí, pochybuju, že všichni mají funkční zvonky a schránku na plotě. Pochybuji, že by nám přelezli plot a bouchala mi na dveře. Skoro mi to připomíná Českou poštu a doručování balíků :-D

Anix
Závislačka 3738 příspěvků 25.01.17 20:18

Ja měla v tehu kontrolu 1× ještě od zaměstnavatele a na neschopenku jsem napsala svoje tel. cislo.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22827 příspěvků 25.01.17 20:28

@Tejule tohle je bohužel blbý, protože kontrolu nezajímá, že nefunguje zvonek atd. Bydlíte v domě nebo v paneláku?

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 25.01.17 20:43
@JetLi píše:
Jsem taky na PN a mám problém, že ve vesnici je dům s číslem 0106 a my jsme 106. A kdo nemá aktualizované mapy tak nás nenajde… Sestřička si tuto informaci zapsala do složky. A říkala, že kdyby někdo přišel, že by mi volali (???).
Chodím kontrolovat i ten dům 0106 :-D ale nemají zvonek ani schránku… Je to chata

Tohodle bych se nebala, ze by se spletli. Vaše 106 je číslo popisné a ta 0106 je číslo evidenční které mají jen chaty. Stát se to samozrejme může ale je to pak myslím si lehce napadnutelne. :-)

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 25.01.17 20:56

@helbell
Už se nám stalo, že i záchranka jela k 0106. Pak to navigování stojí za to.
Samozřejmě, že kdyby bouchali na vrata cizího domů, že se nejdřív zeptám, kde vůbec byli :-D

Kelsey
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 25.01.17 20:56

Delala jsem v praci, kde jedna zrovna marodila, ze se snazili pres umela o male a na kontrolu ji chodila aj sefova z prace aj socialka. Sefova se jednou na ni nemohla dozvonit, protoze ona se opalovala na balkone a bylo s toho hallo pak.
Takze jako tehotna na nemocenske tez muzou nekdo prijit.

a12
Vesmírná mluvilka 30589 příspěvků 25.01.17 20:58
@JetLi píše:
A nějak to podle mě řešit musí, pochybuju, že všichni mají funkční zvonky a schránku na plotě. Pochybuji, že by nám přelezli plot a bouchala mi na dveře. Skoro mi to připomíná Českou poštu a doručování balíků :-D

kdyz marodis tak proste musis zajistit aby zvonek byl funkcni.. neni to tak dlouho co o tom mluvili nekde v televizi.. nicmene, me se taky stalo, ze mi prisla kontrola a ja ji prosvihla, zvonek nezvonil proste bezdratovej smejd.. a bydlela jsem nahore v patre a okna jsem mela do zahrady, ne do ulice.. ale nejak jsem neco zaslechla a letala dolu, a videla jsem bloncku jak leze do auta do modry fabie, z okna uz me nevidela, tak jsem hned vybehla ven a taky uz bylo pozde, ze schranky jsem vyndali listek a hned volala na to cislo, rekla jsem jak to bylo, popsala jsem zenskou, auto a bylo to v pohode :mrgreen:

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 25.01.17 21:03

@a12
Tak to je krutý. To abych měla v každé zásuvce zvonek a kameru na vrata v každém pokoji. :zed: :zed: :zed: :zed:

a12
Vesmírná mluvilka 30589 příspěvků 25.01.17 21:04
@JetLi píše:
@a12
Tak to je krutý. To abych měla v každé zásuvce zvonek a kameru na vrata v každém pokoji. :zed: :zed: :zed: :zed:

pokud marodis, tak jo :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama