Těhotenství, psychický blok ?

Anonymní
11.9.20 14:56

Těhotenství, psychický blok ?

Ahoj holky, jsem v 6 měsíci těhotenství a začala mě trápit jedna věc.
Od září dělám jen odpolední směny, ale tenhle týden byl neskutečné náročný. Jak na práci, tak na psychiku. 3 dny v tomhle týdnu jsem dostala odpolední s jednou starou kolegyní, se kterou odpolky jsou normálně peklo, natož teď když jsem těhotná. Musime fungovat spolecne, ale s ni to nejde a představte si 3 dny to mít takhle. Další kolegyne se na mě vykaslali a ani pomoc nepřišli, to mě hrozne zamrzelo, samy vědí jaké to je mít s ni odpolední, ale raději šly dřív domu. Vracela jsem se domu s hroznou bolesti hlavy, zad jak v krizi, tak hrozna bolest za krkem. Dneska ráno jsem se i sesypala doma, prášek jsem si preventivne vzala, ale chtelo se mi i brečet. To jsem nikdy nezažila ještě. Dneska kolegyne šly také dřív domu, opět nic neudělali, přitom jedna to má v popisu práce do 14 nám pomahat. (Vedoucí máme na školení, přijdou až v pondělí) Mě zas chytají opět ty záda a hlava. Z noci na dnešek jsem vůbec nespala, pořad vzhuru. Řešila jste některá něco podobného? Že už proste nemůžete? Příští týden mě s ní čekají zas dva dny a už z toho mám strach. Mám chut dneska napsat vedoucí, že jdu domu dřív, že mě boli zada (což je pravda) a v pondělí už neprijit. Ale já na to povahu tedy nemám, ale přítel do mě pořad jede to, že doma chodím jak tělo bez duše ???? ze se na to nemůže už koukat, jak se trapim a ze už nejde jen o mě. Ale mám strach, co na to doktorka. Nikdy jsem žádný problem nemela, aby na mě nekoukala divně. :nevim:
PS: kdyby jste někdo nechtel řešit nic takhle veřejně, nechte tu vzkaz a napisu do zpráv :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
724
11.9.20 15:04

A na co se ptáš? Jestli máš jít na neschopenku? S tím ti asi nikdo nepomůže, to musíš vědět sama, jestli ti to stojí za to, že budeš mít omezené vycházky a o dost méně peněz. Já bych na neschopenku nešla, pokud by mi to doktorka vyloženě nedoporucila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3588
11.9.20 15:07

Ja bych na neschopenku šla, pokud bych se cítila tak jako ty. Nespíš, bereš prásky na bolest, máš tohle zapotřebí v těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
11.9.20 15:11

Ahoj. Nemám sice zkušenost přímo v těhotenství ale jinak jsem to měla úplně stejně. V práci na začátku všechno fajn ale pak jsem byla každý den od pondělí do pátku v kuse s kolegyní se kterou jsem se nemusela. Ona teda mě měla ráda, protože jsem makala atd, ale ona byla takový kápo. Byla o dost starší a já jsem zrovna povaha co se prostě nechá a jak se říká držím hubu a krok. No jenže časem jsem to přestávala zvládat. Jak píšeš, chodila jsem domů vyřízená fyzicky i psychicky, nálada na nic a chlap co mi pořád je. Každé ráno bylo utrpení, jen co jsem se vzbudila, myslela jsem na to že jdu do práce za ní… No ale bohužel ti asi neporadím protože to skončilo tak že jsem odtamtud musela odejít, protože ona tam byla už několik let a rozhodně nehodlala skončit. Co mě napadá, že půjdeš brzy na mateřskou nebo na ni nemáš nárok? Tak to chvíli vydržet (já to držela asi 3 měsíce) pak budeš s mimčem a pak se může situace změnit a být jiný kolektiv než se vrátíš. Nic jiného asi neporadím protože já zkoušela vše možné…relaxovat, v době volna jezdit na výlety, prostě se rozptylovat ale nic nepomohlo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 15:12

Ja bych se domluvila s vedouci, at mi nedava smenu s tou problemovou kolegyni. A hned od pondelka, at ti to zmeni. Vysvetli ji, ze to tak chces s ohledem na sve tehotenstvi a co z toho mas za zdrav. potize a praskama v tehotenstvi, ze se taky denne ladovat nechces. A ze ti prijde skoda jit na neschopenku, kdyz se to da resit jinak a domluvit se.
A pokud se nepujde domluvit a muzes si to financne dovolit, jdi na neschopenku.

• Citovat
  • Nahlásit
165
11.9.20 15:13

Souhlasím… Zkusit se domluvit na změně směn a když to nepůjde tak neschopenka… Nemůžeš se tam zničit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
11.9.20 17:37

Jj souhlasím s holkama, zkus to nějak poresit a neprepinej se, já měla sice nenáročnou praci a fajn lidi kolem, ale i tak jsem to už nedavala :nevim: :mrgreen: proste jsem byla chcipla totálně, na kolegyni se asi přenesly me hormony a byla mrtvá taky :mrgreen: :lol: byla bych schopna tam jen sedět a koukat, kdyby bylo na me, fakt už se mi nechtělo. Každý úkon byl pro me problém, zejména psychicky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
11.9.20 17:45

Ahojky jdi na neschopenku jestli máš bolesti, jsi přece těhotná :* :palec: blbě se na tebe určitě dívat doktorka nebude vysvětlíš jí že máš bolesti a práce je pro tebe náročná…já jsem taky v 6.měsíci a únavu už taky pociťuju v noci spím málo ale v práci mám klid a bolesti nemám, mít je tak se dlouho nerozmýšlím a dopřeju si klid :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama