Těhotenství v 10tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 17:06
Těhotenství v 10tt

Ahoj lidičky chci se s vámi poradit jsem v v 10tt vše mám potvrzeno i srdíčko beru kyselinu listovou… A jdu teď v 13tydnu na velký screening vad… Mám Štrach myslíte že když beru kyselinu listovou že bude v pořádku je to vymodlene dítě dlouho se nám nedařilo…
A taky nemůže se něco stát… Mám po hodně zkušenosti jen obavy v úterý jsem byla u svoji gynekoložky a řekla mi že vše vypadá v pořádku a poslala mě na ten screening

Přečtěte si článek: Jak probíhá 10. týden těhotenství?

Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20517 příspěvků 18.01.19 17:09

To ti nikdo nezaručí,tak nestresuj dopředu prosím tě. My měli NT screening na jedničku a stejně pak těhotenství nedopadlo. Že bereš listovku je určitě dobře. Věř miminku a že bude všechno dobré. To nejrizikovější období máš za sebou. Už je velká šance,že bude všechno ok. :hug:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 18.01.19 17:11

Tak na ten screening chodi vetsina maminek ;) i ja tam byla a to jsem mlada (v tehotenstvi 26 let) :) bude to v pohode,uvidis :kytka:

Russet
Extra třída :D 14015 příspěvků 18.01.19 17:13
@Anonymní píše:
Ahoj lidičky chci se s vámi poradit jsem v v 10tt vše mám potvrzeno i srdíčko beru kyselinu listovou… A jdu teď v 13tydnu na velký screening vad… Mám Štrach myslíte že když beru kyselinu listovou že bude v pořádku je to vymodlene dítě dlouho se nám nedařilo…
A taky nemůže se něco stát… Mám po hodně zkušenosti jen obavy v úterý jsem byla u svoji gynekoložky a řekla mi že vše vypadá v pořádku a poslala mě na ten screening

Od různých nemocí ho listovka neuchraní, ale ty první tři měsíce ji ještě ber. Nestresuj se, bojí se každá. Na screening podle mě teď chodí všechny, aspoň máš jistotu, že na hledané vady přijdou brzo.

Aduš8
Závislačka 3427 příspěvků 18.01.19 17:21

Na screening ve 13.tt se chodí automaticky, kontrolují, zda miminko má vše v pořádku. Je to kvůli tomu, kdyby se nějaká vada objevila, tak je ještě jednodušší jít na potrat, jak pro psychiku, tak pro tělo. Neznamená to, že by lékařka měla nějaké podezření, neboj. Nikdy ti nikdo tady z nás nezaručí, že bude miminko v pořádku, ale na druhou stranu si nedělej hlavu, opravdu nejhorší období máš za sebou :kytka:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13754 příspěvků 18.01.19 17:23

jestli bude v pořádku ti nikdo nepoví to zjistíš až za pár let

lachtanice86
Kelišová 7181 příspěvků 18.01.19 17:53

To ti nikdo nepoví. A na screening chodí snad všechny.

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 18.01.19 18:20
@ka2ka píše:
jestli bude v pořádku ti nikdo nepoví to zjistíš až za pár let
:lol: :lol: :lol:
A listovka super, ber. Určitě bude miminko v pořádku. Já nemohla v prvním trimestru jíst nic než rohlík, vitamíny jsem zvracela a dítě mám zdravé. Neboj. Ale chápu tvé obavy. :hug:
Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 13754 příspěvků 18.01.19 18:25
@ShadowDancer
@ShadowDancer píše: :lol: :lol: :lol:
A listovka super, ber. Určitě bude miminko v pořádku. Já nemohla v prvním trimestru jíst nic než rohlík, vitamíny jsem zvracela a dítě mám zdravé. Neboj. Ale chápu tvé obavy. :hug:

to asi nebylo na mě vid ;)

Tarjei
Závislačka 4413 příspěvků 18.01.19 18:42

Joooo zivot je riskantni způsob existence, stoprocentne nevis nikdy nic. Tak dejchej, nejsi prvni ani posledni ;)

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 18.01.19 18:48

Na tebe byly ty vysmáté smajlíky, protože mě to pobavilo. :lol:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 2 inzeráty 18.01.19 19:04

ten screening je pro zjisteni vyvojovych vad a ruznych anomalii, napr downuv syndrom, a jine syndromy. Zjistuje se jestli ma dite vse co ma mit, koncetiny, srdce v poradku atd..tam chodi vsechny, ne jen nejake rizikove. No dobre, neni to povinne samozrejme, ale napr je dobre vedet o nejake vade, ktera se da resit napr po porodu operaci apod. urcite se neboj dopredu :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >