Těhotenství/ZT po SP?

Anonymní
27.10.20 12:37

Těhotenstvi/ZT po SP?

Zdravím…
Tak 7.9. U mě začal probíhat SP, vše se vyčistilo krásně a tak jsme na nic dal nečekali. Teď se MS nedostavila, jen dvoudenní špinění. Test pozitivní jako blázen asi 10 dní po vynechání. A dnes jsem byla u doktorky… Podle poslední MS to má být cca 7+2, podle USG jsem 5+1 a je vidět pouze gestacni váček a nic víc. Dostala jsem Utrogestan, prý to bude lepší po minule zkušenosti, ten začnu teď zavádět… A já zkrátka nevím, zda se mám radovat. Doktorka řekla, že nejspíš se jedná zkrátka o mladší graviditu, ale já mám takové špatně tušení nebo možná jen strach, že těhotenství v 5tt zkrátka zamlklo, jsem vůči tomu hrozně pesimistická. To asi většina z nás po špatných zkušenostech. Stejně se dřív jak za týden na kontrole víc nedozvím a nezbývá než čekat a toho drobečka milovat, ať je to jakkoliv.

Tak jsem se jen chtěla podělit a podiskutovat. Děkuji :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
27.10.20 12:40

Test

Dnes mi vyšel tento je prosím pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
27.10.20 13:00

@Tada 88 je tam duch, takže pozitivní je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
27.10.20 14:05
@Tada 88 píše:
Dnes mi vyšel tento je prosím pozitivní?

Ani trochu ti neni blby to tu spamovat holce, ktera si sem prisla pro podporu a misto toho otevre komentare pro nejakou trubku, co si neumi precist letak k testu? :roll:
Zakladatelko, jestli jste meli styk i pozdeji v cyklu a prvni test ti vysel pozitívne az deset dni po predpokladanem zacatku MS, tak bych to cerne nevidela, ale jak sama pises, člověku nezbyva nez cekat a doufat. Budu na tebe myslet, snad ti to vyjde. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 19:26
@Anonymní píše:
Zdravím…
Tak 7.9. U mě začal probíhat SP, vše se vyčistilo krásně a tak jsme na nic dal nečekali. Teď se MS nedostavila, jen dvoudenní špinění. Test pozitivní jako blázen asi 10 dní po vynechání. A dnes jsem byla u doktorky… Podle poslední MS to má být cca 7+2, podle USG jsem 5+1 a je vidět pouze gestacni váček a nic víc. Dostala jsem Utrogestan, prý to bude lepší po minule zkušenosti, ten začnu teď zavádět… A já zkrátka nevím, zda se mám radovat. Doktorka řekla, že nejspíš se jedná zkrátka o mladší graviditu, ale já mám takové špatně tušení nebo možná jen strach, že těhotenství v 5tt zkrátka zamlklo, jsem vůči tomu hrozně pesimistická. To asi většina z nás po špatných zkušenostech. Stejně se dřív jak za týden na kontrole víc nedozvím a nezbývá než čekat a toho drobečka milovat, ať je to jakkoliv.Tak jsem se jen chtěla podělit a podiskutovat. Děkuji :andel:

Zdravím, musí se brát v úvahu, že to nebyla menstruace, ale potrat, jsem teď také těhotná po SP (druhém v řadě) v 8tt, potrat jsem prodělala celý doma a v tom těhotenství, ani po něm jsem nebyla u lékaře. Když se však nedostavila 1.menstruace a já měla pozitivní test, tak už jsem k lékaři vyrazila, protože jsem tomu nemohla věřit a přeci jen taky mohlo být něco blbě, i když vše nasvědčovalo, že je vše v naprostém pořádku a já jsem opravdu opět těhotná. Své lékařce jsem termín potratu vůbec nesdělila, protože to nebyla menstruace, podkle které se těhotenství počítá. Chtěla jsem, aby stáří určila jen podle UTZ, protože jsem věděla, že jinak to nebude sedět alespoň o týden a to je dost, jak na začátku, tak pak na konci těhotenství, když člověk ne a ne porodit. Dala mi termín fiktivní menstruace, která je o 8 dní za potratem a vše mi tak sedí o dost více…Na UTZ jsem byla poprvé v ukončeném 6tt podle ovulace (podle potratu v ukončeném 7tt) a bylo i srdíčko, ale vše hrozně maličké..Myslím, že kdybych šla o ten týden dřív podle „menstruace“ (potratu), tak taky ještě nic neuvidím a bála jsem se, že i tak to může být brzy, že to je na nejzažší hraně, kdy už můžeme na tom UTZ něco víc vidět…, nepočítala jsem, že mě sestřička objedná tak brzy..Ale měla jsem štěstí!
Každopádně u mě vše v pořádku, žádný spešl přístup u mě dr. nenaordinovala, ale ona ví, že na nějaké umělé hormony nejsem ;)
Tak držím palce, každopádně to není jednoduché, nikdy nezbývá víc, než čekat - doufat a milovat, to jsme na tom všechny stejně.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama