Reklama

Těhotenství a hádky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sofi56
Nováček 9 příspěvků 02.08.18 07:08
Tehotenstvo

Ahoj holky s pritelem jsem už 8 krásnych mĕsicu všechno funguje tak jak ma ale občas ty hádky???? ale to k tomu patri???????? ale hlavne to nejdulezitejsi 8 mĕsicu se snažíme o miminko a stále nic 2krat sem si myslela že už se asi konečne povedlo ale nic vzdicky sem to dostala… menstruaci mám někdy pravidelnou a pak zas o tyden pozdeji… už opravdu nevim chceme moc miminko založiť si rodinu postarať se..rikaji mi ad nato prestanu myslet ale to se fakt neda???? myslíte že bich měla si už dojit k dochtorce treba nafoknout vajecniky? Prosím poraďte co by ste udelali na mem miste nebo Jestli to nektera zvas mela take tak a co stim udelala sem opravdu zoufala???? dekuji moc

Reklama

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 02.08.18 07:17

To jste se jako poznali a hned se pustili do dítěte? :nevim: další troll :roll:

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 02.08.18 07:19

no, já bych tomu klidně dala ještě tak půl roku čas. Neschopnost otěhotnět se řeší až po roce a víc snažení. Navíc teda si myslím, že byste měli i trochu zvolnit a nechat uzrát váš vztah. Ve vztahu podle mě po 8 měsících nejsou hádky normální. Také mě zaráží, že jste spolu 8 měsíců a 8 měsíců se snažíte o miminko 8o neberete to trochu hopem?

Srabek
Kecalka 312 příspěvků 02.08.18 07:21

@Sofi56 ahoj chapu tve obavi mi se s pritelem snazily skoro 7 let . Nerikam ze to muze byt i tvuj pripad ale ja mela pravidelne opozdenou menstruaci a nakonec mi rekli ze mam PCO .Ale jestli chces mit jistotu dojdi si do IVF centra a tam ti nejdrive udelaj veskery vysetreni a povi ti co a jak.konzultace a vysetreni ti hradi pojistovna . Me taky pritel povidal at na to nemyslim ale ANO pro nas zensky se to neda . U nas mel problem i pritel tak sme nakonec museli na umely ale ted sem 7+3 tt a stejne porad panikarim aby to dobre dopadlo . pokud bydlis nekde pobliz Prahy doporucuji Pronatal mam s nim dobrou zkusenost sou dost hodny a mily . drzim ti palecky :hug:

katuska1984
Kecalka 301 příspěvků 2 inzeráty 02.08.18 07:30

znate se 8 mes. a chces 8 mes.otehotnet?

Obeli
Kecalka 126 příspěvků 02.08.18 07:32

Trole, si češka nebo slovenka? Tohle si aspoň ujasni.
Doporučuji ti, aby sis užívala prázdniny a neztrácela čas na těchto stránkách.

Sofi56
Nováček 9 příspěvků 02.08.18 07:44

@Obeli komu rikate trole ?!
Prosím vás když chcete mit takovy blby keci tak sem ani napíšte radeji si běžte vy užívať prázdniny dokud to de ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9599 příspěvků 02.08.18 07:46

@Sofi56 radši si nastuduj základy pravopisu. Aspoň ty prázdniny vyuzijes smysluplně

Sofi56
Nováček 9 příspěvků 02.08.18 07:48

@katuska1984 pre zvedavosť už od prvni chvíle čo sme sa spoznali sa snažíme o male ;) o poprosím vás na také debilne otázky vazne nemám naladu to asi snat chápete mám jine starostí treba ako je tahle čo sem vám napisala ďakujem za pochopenie

Obeli
Kecalka 126 příspěvků 02.08.18 07:56

@Sofi56 tobě říkám trole. :lol: . Píšeš jak náctiletá, která si myslí, že umí poslovensky. Jinak včera ses ptala, zda si těhotná, a že si ještě nikdy nekupovala těhotenský test …

Janli
Kelišová 5372 příspěvků 9 inzerátů 02.08.18 08:01

Radši si tady nastuduj pravidla diskuzí. Jsi tu nová a už všechny okolo urážíš. Výrazy, které používáš jsou tady zakázané. A jen tam mimochodem, dáma je nepoužívá ani v běžné konverzaci. A nediv se. Není normální poznat chlapa a okamžitě se s ním snažit o dítě. Normální je totiž toho člověka nejdřív poznat. Pak se tu zakládají diskuze o tom, jak přejde zamilovanost, spadnou růžové brýle a najednou je ženská překvapená, koho má doma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.18 08:15

Nafouknutí vaječníků pomáhá… Ale ty sejdiri doktoři za to chtěj hrozny prachy… Takže si nenech nic nutit a normálně si to udělej doma. Stačí pumpička na míče (bez toho ostrého na konci). Správný tlak poznas, až ti trochu povylezou oči z důlků ;)

Obeli
Kecalka 126 příspěvků 02.08.18 08:16
@Sofi56 píše:
Ahoj holky s pritelem jsem už 8 krásnych mĕsicu všechno funguje tak jak ma ale občas ty hádky???? ale to k tomu patri???????? ale hlavne to nejdulezitejsi 8 mĕsicu se snažíme o miminko a stále nic 2krat sem si myslela že už se asi konečne povedlo ale nic vzdicky sem to dostala… menstruaci mám někdy pravidelnou a pak zas o tyden pozdeji… už opravdu nevim chceme moc miminko založiť si rodinu postarať se..rikaji mi ad nato prestanu myslet ale to se fakt neda???? myslíte že bich měla si už dojit k dochtorce treba nafoknout vajecniky? Prosím poraďte co by ste udelali na mem miste nebo Jestli to nektera zvas mela take tak a co stim udelala sem opravdu zoufala???? dekuji moc

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 02.08.18 13:31
@Janli píše:
Radši si tady nastuduj pravidla diskuzí. Jsi tu nová a už všechny okolo urážíš. Výrazy, které používáš jsou tady zakázané. A jen tam mimochodem, dáma je nepoužívá ani v běžné konverzaci. A nediv se. Není normální poznat chlapa a okamžitě se s ním snažit o dítě. Normální je totiž toho člověka nejdřív poznat. Pak se tu zakládají diskuze o tom, jak přejde zamilovanost, spadnou růžové brýle a najednou je ženská překvapená, koho má doma.

Troll se baví a pokud by něco takového byla pravda, tak o nějaké normálnosti zde vůbec nelze mluvit - tady jde pak totiž o závažnou diagnózu „dimidium-ingenii“ (dutá hlava). A ta je nevyléčitelná 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama