těhotná ano-ne

2169
22.10.07 21:41

těhotná ano-ne

Ahoj,myslíte si,že můžu být těhotná, 100% vím,že ovulace proběhla 13.10.07.byla jsem na UTZ a doktorka my to potvrdila následovalo pádění domů a snažení to mimochodem trvá už 18.měsíců i když jednu holčinu už mám v pohodě 6letou.Od té doby mám BZ teplotu mezi 36,7-37,1 takže nějakých 10dní mám testovt nebo je brzy a co ta teplota znamená něco?Prozraďte my svoje názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7461
22.10.07 21:48

Ahoj, pokud si to dobre pamatuju, tak pokud by jsi byla tehu, ta teplota by myslim nesla dolu, drzela by se kolem te 37. Ja bych pockala asi az na termin MS, ale pokud to nevydrzis, tak to zkus, za to nic nedas. Ale je mozne, ze by to test jeste nezjistil. Ale v tomto ti nejspis nejlip poradi prave snazici se. Hodne stesti! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
23.10.07 10:32

Zalezi na tom, jaka teplota byla pred ovulaci…jednotliva cisla nejsou podstatna. Je dulezity, aby po ovulaci teplota stoupla a drzela se nahore…myslim, ze by mela stoupnout o 2-4 stupinky…
byt tebou tak pockam jeste tak 3 - 4 dny a pak testnu, pokud to do te doby nedostanes.
jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
23.10.07 11:10

A ta teplota stoupá nebo kolísá. Nevím, nejsem znalec BT, protože mě to vždycky dost znervozňovalo a to není dobře, ale myslím, že dolů by klesat neměla, spíš mít lehce zvyšující se tendence.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
23.10.07 14:58

Tak tu teplotu mám vždy po ránu 36,7 a večer se měřím vždy ve stejný čas a mám 37,1,jinak jsem byla na UTZ a tam my ovulaci potvrdili i to,že folikul je připraven na cestu vejcovodem tak ať na to skočíme a musí se zadařit,ale přeci jen zkoušíme to už 18.měsíců a začínám nervoznět.Změnila jsem i doktora a tenhle my konečně začal dělat různá vyšetření kéž by to konečně vyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.07 16:28

Poprve pozitivni test jsem mela 9 DPO, den predtim jeste ne. Takze 22.10. uz by to mohlo byt videt. Ale vetsina holek to tak brzo pozitivni nema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
23.10.07 21:48

Budu ti držet palce,já to má dostat v pondělí 29.10.,ale doufám,že nedostanu a testík si udělám také raději za týden,ale nevím,nevím jsem jak na trní.Jinak jsem objednaná k doktorovi na 16.11. a bylo by to skvělý kdyby to vyšlo jinak si s ním mám domluvit termín na kyretáž a to by mě dost vadilo,protože po tomhle zákroku se nesmí 6.měsíců otěhotnět a to už my pak bude 34, ještě chvíli a bude ze mě dřív babička.Držím pěsti nám oběma a napiš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
23.10.07 21:49

Budu ti držet palce,já to má dostat v pondělí 29.10.,ale doufám,že nedostanu a testík si udělám také raději za týden,ale nevím,nevím jsem jak na trní.Jinak jsem objednaná k doktorovi na 16.11. a bylo by to skvělý kdyby to vyšlo jinak si s ním mám domluvit termín na kyretáž a to by mě dost vadilo,protože po tomhle zákroku se nesmí 6.měsíců otěhotnět a to už my pak bude 34, ještě chvíli a bude ze mě dřív babička.Držím pěsti nám oběma a napiš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
23.10.07 21:53

Proc by jsi nesmela po kyretazi otehotnet 6 mesicu? Ja jsem otehotnela 2 mesice po ni a jsou z toho nase princezny.Byla jsem na ni po samovolnem potratu.
Drzim palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
23.10.07 22:00

Ahoj,mě doktor říkal,že je to revize dělohy a jelikož mám na jednom vaječníku cystu tak by my jí rovnou vyndal a že pak nesmím 6.měs.otěhotnět,takže jsem o tom ani nepřemýšlela odešla se svěšenou hlavou a hlavně si říkala ať mám tentokrát štěstí a vajíčko se uchytí a můžu se začít těšit.Dala jsi my alespoň naději,že to nemusí trvat tak dlouho.Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7461
23.10.07 22:04

Hmmm, tak to je asi neco jineho, ja jsem nic takoveho nemela. Ale neboj, urcite to vyslo! A proc si teda neudelas ten test? Pokud bude negativni, tak si udelas za tyden dalsi…ja bych to asi nevydrzela, jak se znam. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.11.07 17:44

muzu byt tehotna

Muzu byt tehotna, kdz jsem po 4 letech vy:,–(ila HA a 6 den od zacatku mesicu mela nechraneny sex?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama