Těhotná, nebo blázen?

Anonymní
11.6.17 18:20

Těhotná nebo blázen?

Ahoj,

chci nějakou radu od,,odbornic" :) takže 4.5 byla ms hned po ní jsem dostala macmiror na mykozu který jsem brala až do 18.5 (19.5 měla být ovulace, ale jestli byla netuším mohl mi ji ten macmiror prodloužit nijak se neměřím takže ovulaci odhaduje jen aplikace v mobilu) okolo předpokládané ovulace byl sex 18,19,20 a po ní už přesně nevím jak… ale 28.5 jsem začala jemně špinit a špinila jsem až do 2.6 kdy přišla ms trošku slabší. 6.6 jsem měla lehce pozitivní test tak jsem jela na krev ta byla negativní. Dělala jsem si test ještě9.6 10.6 a mám takový pocit, že tam nějaký stín vidím (manžel tvrdí že jsem blázen) myslíte, že je možné abych byla těhotná? Anonymně protože nechci aby někdo věděl, že se snažíme…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9437
11.6.17 19:09

Krev negativní, MS proběhla, na testech možná stín - řekla bych, že manžel má pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
11.6.17 19:49

Vse napovida tomu, že manžel ma nejspis pravdu. Bohužel. Stinek na svetle na tt být může vzdy. Nektere testy to dělají. Ale mela byste videt carku aniz byste ji musela propalovat ocima. Takze si myslim, ze tehotna urcite nejste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1248
11.6.17 19:54

Zřejmě nejsi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
11.6.17 20:49

Blazen