Těhotná po prodělané MS

Anonymní
10.8.20 22:13

Těhotná po prodělané MS

Ahoj, jsem tu nová a odpovědi na své otázky jsem tu nikde nenašla, tak zakládám vlastní diskuzi. Jsem skoro 10 měsíců po porodu, máme chlapečka. Menstruaci jsem dostala rychle, i když jsme kojila, ale cykly nebyly nijak pravidelné. Ten předposlední byl dokonce 60 dní. Každopádně jednu MS jsem měla od 29.6. - 5.7. 2020 a vůbec netuším, kdy mám ovulaci nebo ne, nechávali jsme tomu volný průběh. No 30.7. jsem to dostala znova a menstruaci jsme měla běžnou, pravda že mě nebolelo břicho, což je u mě pravidelně. Skončila 5.8. Dva dny na to mi nebylo dobře, udělala jsme si jen tak test a byl pozitivní, další den také, testovala jsem denně i digitální vše pozitivní na clear blue bylo 1-2 týdny. Dnes jsem byla na gynekologii a nebylo zatím nic vidět. Doktorka samozřejmě ma strach z mimodelozniho. Hcg k dnešku bylo 313,5. Sama na sobě cítím pár příznaků, testy co jsme si dělala postupně silily. No zítra mám jít do nemocnice na další kontrolu, moje doktorka má další 2 týdny volno. Máte někdo podobnou zkušenost? Je možné, že prcek doroste, že ovulace byla později? Je to zvláštní. Se synem jsem žádné problémy neměla. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5204
10.8.20 22:36

To ti nikdo neřekne, musíš počkat co bude dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60346
11.8.20 00:40
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem tu nová a odpovědi na své otázky jsem tu nikde nenašla, tak zakládám vlastní diskuzi. Jsem skoro 10 měsíců po porodu, máme chlapečka. Menstruaci jsem dostala rychle, i když jsme kojila, ale cykly nebyly nijak pravidelné. Ten předposlední byl dokonce 60 dní. Každopádně jednu MS jsem měla od 29.6. - 5.7. 2020 a vůbec netuším, kdy mám ovulaci nebo ne, nechávali jsme tomu volný průběh. No 30.7. jsem to dostala znova a menstruaci jsme měla běžnou, pravda že mě nebolelo břicho, což je u mě pravidelně. Skončila 5.8. Dva dny na to mi nebylo dobře, udělala jsme si jen tak test a byl pozitivní, další den také, testovala jsem denně i digitální vše pozitivní na clear blue bylo 1-2 týdny. Dnes jsem byla na gynekologii a nebylo zatím nic vidět. Doktorka samozřejmě ma strach z mimodelozniho. Hcg k dnešku bylo 313,5. Sama na sobě cítím pár příznaků, testy co jsme si dělala postupně silily. No zítra mám jít do nemocnice na další kontrolu, moje doktorka má další 2 týdny volno. Máte někdo podobnou zkušenost? Je možné, že prcek doroste, že ovulace byla později? Je to zvláštní. Se synem jsem žádné problémy neměla. Děkuji

Prostě počkej.
Nikdo nevesti.. Ale pokud máš takhle sisaty cyklus, tak ovulace mohla být kdykoliv.. Sama mám 2 kluky, u kterých jsem ms normálně měla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama