Těhotná s ex

18
4.4.17 22:18

Těhotná s Ex

Dobrý večer. Je tu nějaká mamča která je těhotná s ex, který platí alimenty na nasehi dvouletého syna? Prosím jen rozumné ženské.. vím že se tady hodně kojících a těhotných nudí ale vážně bych potřebovala poradit. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4.4.17 22:33

Nejsem tehotna ani kojici, ale dotaz si neuvedla. Tak jak ti muzu poradit :)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21209
4.4.17 22:42
@magdickakocicka píše:
Nejsem tehotna ani kojici, ale dotaz si neuvedla. Tak jak ti muzu poradit :)?

Ptá se, jestli nejsi těhotná s ex, který platí alimenty na jejího dvouletého syna. Co ti na tom není jasné? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 22:46

Tak my se ti pokusíme poradit, ale musíš se nás na něco zeptat. Vědmy vážně nejsme. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 22:47
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4573
4.4.17 22:50
@hanka.br. píše:
Ptá se, jestli nejsi těhotná s ex, který platí alimenty na jejího dvouletého syna. Co ti na tom není jasné? :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: na jejího :mrgreen:.. doslovný přepis dotazu 8)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
4.4.17 22:52
@hanka.br. píše:
Ptá se, jestli nejsi těhotná s ex, který platí alimenty na jejího dvouletého syna. Co ti na tom není jasné? :mrgreen:

Ja myslela, ze uz chrapu, kdyz sem to tak pochopila i po 4tem precteni :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
4.4.17 22:54
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 22:55

Holky, nechte toho. :lol: Tak prostě jí dělá problém formulovat otázku, no. :lol: Právě proto potřebuje naši pomoc… vypátrat tu potvoru co čeká dítě s jejím ex. :mrgreen: :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84254
4.4.17 22:59
@anonymka3156 píše:
Holky, nechte toho. :lol: Tak prostě jí dělá problém formulovat otázku, no. :lol: Právě proto potřebuje naši pomoc… vypátrat tu potvoru co čeká dítě s jejím ex. :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Ahaaa takhle :think: já to vyluštila tak, že má s ex dvouletého a čeká s ním další…už mi to nemyslí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 23:05
@Anna766 píše:
Ahaaa takhle :think: já to vyluštila tak, že má s ex dvouletého a čeká s ním další…už mi to nemyslí.

takhle to pochopily my všechny, ovšem je to formulováno dosti nešťastně 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
4.4.17 23:15

V klidu dámy děkuji že jste se přidali :palec: jde o to že nejsme posuzování společně. Žiju sama s prckem. Otec platí alimenty a máme spolu dobrý vztah, se vším pomáhá tak jak má. Jsme docela často v kontaktu a je to jediný chlap který se ke mě za posledních 5 let přiblížil takže jsem nějak propadla do jeho náruče na Valentýna a otěhotněla. Psát bohužel nebudu protože žádné dítě nepovažuji jako bohuzel. No a vlastně mi jde o to že nás hned po porodu naseho prvního syna posílali úřady na soudy ohledně péče o malého a placení různých alimentů jak na mě tak na prcka. Však bylo ok na soudě jsme byli a rekli že spolu jen nehospodarime ale jinak jsme ve styku normálně. No a teď má mě něco znamí vybalili že budu muset vracet zpět peníze úřadům. Nechápu proč? Automaticka odpověď všech na to že jsem těhotná byla: A co řeknes na úřadě? To jako nemůžu být uz nikdy těhotná? Vypadalo by to líp že jsem těhotná s jiným než s otcem mého dítěte? Nechápu. Jako ano kvůli tchýně jsem zdrhla a po porodu vzala první byt co se nabídl, na který mi přispívá kontaktní místo a taky mi přiznali životní minimum ale to jen díky paní ke které chodím vyřizovat ta mě posílala na soudy s každou maličkosti. No teď jsme si ale s mym EX :lol: promluvili a chceme jít společně do většího a s malou svatbickou. Pritel chce žít bez pomoci uradu a finanční pomoci socialky a spol. A já taky, nebaví mě takhle žít, jen nechápu proč mi každý říká že budu muset vracet peníze? 8o prostě chci jít na úřad oznámit že jsem otěhotněla a že se prostě stěhujeme do noveho bytu k otci ale prej to nebude tak snadné.. nějaké rady nebo zkušenosti? Neeee názory děkuji :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
4.4.17 23:18

Nene holky Ja jsem těhotná se svým ex..No teď už přítelem. Já jsem to prostě DEBILNE napsala. Omlouvám se, já 5 minut před touhle blbosti napsala celý příběh bohužel jsem zmáčkla šipku zpět a už se mi to nechtelo psát znova..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
4.4.17 23:20
@Anna766 píše:

Ja jsem to taky tak pochopila, nejak nemuzu najit v dotazu to, ze s jejim ex ceka nejaka jina prcka, tak ted jsem z toho zmatena :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 23:24
@frame píše:
Ja jsem to taky tak pochopila, nejak nemuzu najit v dotazu to, ze s jejim ex ceka nejaka jina prcka, tak ted jsem z toho zmatena :think:

8o 8o 8o 8o 8o tak si to přečtěte znovu ten úvodní příspěvek. Je to nešťastně napsané. Samozřejmě, že žádná jiná není. :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama