Těhotná s negativním testem

1
30.4.21 10:09

Těhotná s negativním testem

Zdravím vas vsechny, už si moc nevím rady.
MS zpoždění o 13 dni, ale nikdy jsem neměla úplně pravidelnou menstruaci. Už 4. den cítím tlak v podbřišku, bolest/tlak v nohou kyčlích, citlivé prsa ale nic hrozneho, řekla bych i větší unava. BT dnes 37,1 včera taky zvýšena ale budu testovat vice dnů. Test ukazuje negativně už po 2×. Včera ranní nevolnosti, musela jsem běžet na záchod zvracení se nakonec nekonalo ale náběh na to byl. Nesnažili jsme se s přítelem o miminko planujeme to na podzim ale mohlo se stát. Na různých stránkách jsem četla ze příznak teh. může byt i plny nos tím ted trpim taky asi 2.tyden. :? Nejhorší je ta nevedomost, děláme rekonstrukci chci byt nápomocna ale zas se bojím tahat těžké věci co kdyby. Co myslíte? Díky Rebecca

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
30.4.21 10:15

Na příznaky těhotenství je ještě brzo… Skus test za pár dnů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
30.4.21 10:15

Ovulace mohla být opožděná a z toho důvodu i opožděná ms. Ale i tak by test nejspíše již něco ukázal :) nejlepší bude zavolat na gyndu ať tě objednaji, protože takhle to může být cokoliv :) přála bych ti těhotenství, ale stejně tak není tělo stroj a někdy se můžou hormony splašit a pak je to takto :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
30.4.21 10:16

@Rebecca26 neboj se něco dělat. I kdybys byla těhotná, tak zdravé těhotenství ti to neohrozí.. Jako těhotná jsem nosila těžké věci a v klidu :think: jinak test za 3 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
30.4.21 10:17

A samozřejmě s prvními příznaky se začíná vyplavovat i hormon HCG, který by ti test již detekoval))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3852
30.4.21 10:23

Po 13 dnech zpoždění bys měla test jasně pozitivní. Pokud je negativní, je příčina jinde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3422
30.4.21 10:31

@KKikina tady musim oponovat. Ja jsem treba vic citliva na zmeny. Nesnazime se, ale vim kdy mam ovulaci a NIKDY pms. cca tyden po ovulaci jsem podle priznaku zacala hloubat jestli nekde neco neujelo a nekdy 10 den jsem mela slabe pozitivni test. Bylo mi blbe jeste pred testostovanim. Odeslo to ted se zpozdenou ms jako biochemko. Loni jsme mela biochemko, sp i zt a pokazde jsem vedela, ze si ani nemusim delat test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1503
30.4.21 11:17

Ahoj zakladatelko, podsviť test odspodu baterkou… Abys samozřejmě nekoukala do toho světla, ať nebolí oči. Když tam uvidíš aspoň rysku/náznak druhé čárky, asi se něco dělo, možná biochemické, možná prostě se snažilo embryo zavrtat a nedopadlo to nakonec… A když nic, holt zpoždění má jinou příčinu - co hormonální profil? Mně tehdy vynechaly MS akorát když jsem začínala být nemocná (a nemyslím tím nějakou rýmu nebo angínu, tohle byla dlouhodobá nemoc). Ale to snad nebude tvůj případ ;) Jinak se dá píchnout i vyvolávačka, ale to samozřejmě jen tvůj doktor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31020
30.4.21 11:47

Na těhotenství to nevypadá. 2 týdny po termínu menstruace by byl test jasně pozitivní. Objednej se na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
3.5.21 20:34

@KKikina 13dni spozdeni a brzo na priznaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
3.5.21 20:35

@Rebecca26 muzes mit cystu. Ta muze delat teh priznaky a spozdeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat