Těhotné s PCO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vrk
Echt Kelišová 8811 příspěvků 03.11.14 11:33
Těhotné s pco

Ahoj holky, zakládám téma co jsem tu ještě nenašla jso tu holky co se jim podařilo otehotnět s pco a ted se těší z těhotenství? Já jsem ted na začátku a zajímaly by mě Vaše pocity a zkušenosti :-)

Reakce:
kačule.j
Závislačka 3630 příspěvků 03.11.14 11:36

@Vrk ahoj, nám se zadařilo skoro po 4 letech otěhotnět spontánně. Teď mám 2 měsíčního syna.

Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 03.11.14 11:36

Já jsem skoro na konci a myslim, že mám normální těhotenství jako kdokoliv bez PCO, jen ta cesta k němu byla delší :pankac:

Devil-princes
Stálice 76 příspěvků 03.11.14 11:37

:mavam: 3.12. mám termín porodu :srdce:

terokac
Neúnavná pisatelka 15924 příspěvků 03.11.14 11:43

Já mám s pco dvě krásné a zdravé holky…těhotenství bylo bez problému :)

kačule.j
Závislačka 3630 příspěvků 03.11.14 11:46

@alchien můžu se zeptat, jak dlouho ti trvalo než jsi otěhotněla podruhé? Dr. mi řekl, že jestli chceme druhé, tak se máme snažit brzy po porodu, že jsou vlivem hormonů, ty vaječníky čisté, ale po nějaké době se to zase vrací do původního stavu.

Vrk
Echt Kelišová 8811 příspěvků 03.11.14 11:58

No tak to ráda slyším, u nás to byl taky boj, ale nakonec se zadařilo přirozeně jako zázrakem, nicméně mám pořád strach, jak je mi to vzácné. nemám žádné problémy, jen necítím prostě vůbec nic, ani mi není blbě, tak 6 a 7tt jsem mívala nechutenství a bylo mi divně od začátku 8tt vše tak nějak v pohodě, sice mi ted bylo zase 2dny nic moc, ale dnes už třeba až na kyselou chut v ustech po každém jídle vše ok…jak jste to měly vy? zvracení nevolnosti, bolest prsou? muže to vubec něco signalizovat?

kačule.j
Závislačka 3630 příspěvků 03.11.14 12:59

@Vrk já na to přišla až v 10tt a od 12tt do 16tt jsem pravidelně zvracela ráno snídani. to že ti je teď dobře si užívej. já byla hodně přecitlivělá a rozbrečela mě i reklama se štěnátkem :roll: :poblion: :poblion: do 18tt, kdy jsem začala cítit pohyby, jsem se strašně bála. pak už to bylo dobrý.

terokac
Neúnavná pisatelka 15924 příspěvků 03.11.14 15:28
@kačule.j píše:
@alchien můžu se zeptat, jak dlouho ti trvalo než jsi otěhotněla podruhé? Dr. mi řekl, že jestli chceme druhé, tak se máme snažit brzy po porodu, že jsou vlivem hormonů, ty vaječníky čisté, ale po nějaké době se to zase vrací do původního stavu.

podruhe to trvalo dyl nez poprve :) holky jsou od sebe 2,5roku-ale obě po nasazení lečby-první druhý pokus a druhá byla tuším až na pátý

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >