Těhotenské aplikace - FetView a jiné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AndPar
Nováček 8 příspěvků 12.02.18 12:36
TĚHU APLIKACE

Ahoj maminky,
znáte některá aplikaci FetView? Můj doktor mi ji nabízí, ale netuším co od ní mohu očekávat 8o Jaké má výhody oproti jiným, jsou li nějaké? Žádnou zatím nepoužívám, ani neznám.
Děkuji za vaše zkušenosti

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 2950 příspěvků 12.02.18 12:53

Jak tak koukám, za chvíli si bez aplikace ve smartphonu ani nedojdeme na WC :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 12.02.18 12:55

Já mám nějákou jinou a vůbec jí nerozumím a je pěkně na prd :nevim:

tezi
Hvězda diskuse 48654 příspěvků 1 inzerát 12.02.18 13:09

@AndPar tohle je spíš počítačový program, který používají gynekologové. Mě ho doktorka nenabízela, ale rovnou mi dala kartičku s přihlašovacími údaji. Měla jsem tam zapsané všechny kontroly v těhotenství včetně všech zpráv, které mi moje doktorka dala. Je to fajn, že kdyby se mi cokoliv ztratilo, tak se dalo znovu vytisknout bez návštěvy lékaře. A hlavně by to mělo být propojené s ultrazvukem, takže mám kdykoliv přístupné všechny fotky a videa, které během těhotenství dělala. Teď jsem těhotná znovu a obrázky z ultrazvuku se objevují dále a na kontroly a dokumenty je tam nová záložka.

AndPar
Nováček 8 příspěvků 12.02.18 19:30

@Popokatepetla něco na tom bude :lol:
@tezi ty jo, to zní ale skvěle :potlesk: já právě něco takového hledám, chci balíček komplet služeb vždy u sebe, a pokud jsou k dispozici i lékařské zprávy, tak to nemá chybu :palec:

AndPar
Nováček 8 příspěvků 12.02.18 19:31

@tezi pochopila jsem to správně, že tam máš záznam z celého prvního těhu a teď budeš mít stejné záznamy z druhého?

AndPar
Nováček 8 příspěvků 12.02.18 19:32

A můžu se zeptat, kterou máš?

tezi
Hvězda diskuse 48654 příspěvků 1 inzerát 12.02.18 19:39

@AndPar tak záznamy záleží co si pod tím představíš, ale tak nějak ano. Z prohlídek tam mám vždy datum a čas, týden těhotenství, kdo mě vyšetřoval a případně zprávu např. z velkých ultrazvuků ve 20tt a 30tt. Z každého ultrazvuku tam mám několik fotek + většinou nějaké video, to mám i z úplného začátku, kde je vidět srdíčko. Z fotkami se dá potom dále pracovat jako poslat někomu, vytisknout, uložit do počítače.
Za mě je to fajn, hlavně je všechno pěkně pohromadě a není potřeba nikde nic hledat.

tezi
Hvězda diskuse 48654 příspěvků 1 inzerát 12.02.18 19:43
@AndPar píše:
A můžu se zeptat, kterou máš?

nějak nechápu?

Chupito18
Kecalka 297 příspěvků 12.02.18 19:55

MamApp a woman log pregnancy obě jsou v cz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama