Reklama

Jde o rané těhotenstvi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 11.02.18 19:28
Jde o ranné těhotenstvi?

Ahoj devcata,
Potrebuju radu, zda to z vas nektera take tak nemela…MS mam dostat 23.2. jenomze s pritelem jsme se milovali pred ovulaci a behem ovulace, ale tzv. Prerusovanou soulozi. Neni to tim, ze bychom miminko nechteli, jen ho proste neplanujeme, ale kdyby se povedlo tak jsme samozrejme radi. Ted k veci…uz asi tyden a neco mi je zle od zaludku (na zvraceni) obcas i po cigarete, ale ne pravidelne co si zakourim…spise nejviv rano a behem dne jen tak lehce. Take kdyz mam meme prazdy zaludek, ale hlad nepocituji, take mi je nevolno..porad bych jen spala, klidne i cely den a vsimla jsem si ze casteji jim. Nekdy me to az desi, protoze normalne nejsem tak pazrava ???? Co se tyce bolesti bricha, jeden den me pichalo u pupiku a dnes me silene boli v pobrisku a krize + mam permanentne nafoukle bricho i vetsi prsa. Na kalhotkach mam husty bily vytok. Kontrolovala jsem i cipek a toho vytoku zacina byt cim dal vic. I pocity na zvraceni se objevuji casteji. Normalne bych to prirovnala priznakum MS, ale nikdy jsem je nemela tak brzy a navic nikdy mi nebylo tak na zvraceni (napr. I behem jizdy v aute me to kolikrat chytne) nechci si predcastne delat test..chci radeji pockat zda se MS objevi ci nikoliv, ale preci jen Vas nazor by me zajimal ???? A jeste jsem zapomnela..pripadam si zvlastni, ten pocit ani nejde popsat..pripadam si takova vic zalaskovana do partnera nez obvykle (tim nechci rict ze ho nemiluju, ale ted je to zvlastni, jine????) predem dekuju za nazor a omlouvam se za takovou slohovku ????

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5764 příspěvků 11.02.18 19:33

@Tvyvleckova Může to být těhu a nebo taky vsugerované příznaky. Já měla to samé v cyklu, který byl negativní, ale taky potom, a ten už byl pozitivní. Odpověď ti dá test. Ale myslím si, že tak brzy asi ani těhu příznaky být nemůžou. Tedy pokud nemáš 40 denní cyklus.

Uživatel je onlineLitta
Extra třída :D 13431 příspěvků 11.02.18 19:33

@Tvyvleckova Pokud už by to byly těhotenské příznaky, test by pozitivní byl, takže si ho pro jistotu udělej. Zvlášť vzhledem tomu kouření! Pokud to máš dostat až 23. 2., máš to nějaké divně vypočítané, nebo máš na mysli 13. 2.? Tu ovulaci sis určila jak a kolikátý den cyklu jsi byla? Po kolika dnech to dostáváš?

pikola
Neúnavná pisatelka 19059 příspěvků 11.02.18 19:37

A kdy jsi mela mit tu ovulaci? Jak dlouhy mas cyklus? Protoze vetsinou 10 dni pred menstruaci je ovulace. Coz je ted.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 11.02.18 19:39

To mas tak dlouhý cyklus? Jinak příznaky způsobuje hcg, takže test uz by byl pozitivní. Nějak to ale nesedí datumove

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 11.02.18 19:44

No devcata to je otazka…ja mam cyklus strasne nepravidelny…jsem 4 mesic po vynechani HA a ms stale nepravidelna, ale ovulaci poznam podle pruhledneho hlenu a taky mam vzdy neskutecnou chut na sex…ve svem tele se vubec nevyznam. Vysazeni HA mi v tom udelalo binec a nekdy mam cyklus delsi, nekdy zase kratsi..jsem z toho uplne cvok ????????

karkarka
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 11.02.18 19:44

Jestli mas mit ms 23. tak si mela ovulaci tak vcera?

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 11.02.18 19:45

Jejda misto smajliku mam otazniky…az ted jsem si toho vsimla :D :D

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 11.02.18 19:47

@Tvyvleckova no a ta ovulace tedy byla kdy? Tak deset dni po ni uz test dokáže neco zachytit

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 11.02.18 19:50

Rané, ne ranné. :zed:

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 11.02.18 19:52

@Tichošlápek zitra to bude presne 10 dni co probehla ovu…

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 11.02.18 19:53

@Tvyvleckova tak to je nesmysl, abys měla týden a par dni příznaky ;) spíše se rovna tělo po vysazeni Ha

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6044 příspěvků 11.02.18 19:57

@Tvyvleckova nějak mi nevychází tvoje výpočty ovulace.

pikola
Neúnavná pisatelka 19059 příspěvků 11.02.18 19:59
@Tvyvleckova píše:
@Tichošlápek zitra to bude presne 10 dni co probehla ovu…

A jak dlouho mas od jedne ms do druhe? nebo kdy jsi mela posledni?

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 11.02.18 20:00

Asi mate pravdu holky :think: :think: nevite o necem prirodnim co mi cyklys pomuze srovnat? Nechci znovu brat hormony :roll: a potrebuju si telo napravit, abych se v nem konecne vyznala :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >