Reklama

Těhu focení Ostravs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lednova17
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 30.01.18 09:14
Těhu focení Ostravs

Ahoj holky, zatím jsem v prvním trimestru, takže času ještě habakuk. Ale chci se samozřejmě nechat později nafotit…na s úplně velkým břichem, tak si říkám, jestli třeba šestý sedmý měsíc bude ideální? Kdy jste se fotily vy? A nějaký tip na dobrého fotografa na Ostravsku? Zatím nevím zda chci ateliér nebo exteriér, tak házejte tipy…jsem dost náročná :mrgreen: Případně přihoďte i fotku :dance:

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 30.01.18 09:23

https://www.facebook.com/…aphy/photos/?…
fotit jsme se nenechali, ale je to známý tak zkus kouknout na jeho fotky ( má tam i těhule )..je možné jak venku tak atas.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19618 příspěvků 30.01.18 09:27

Já chci venku, kolem 30 tt ( takže u mě Duben). Fotit budeme asi v přírodě, v parku, a s přítelem na hradě.

Petra67
Kecalka 270 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 09:27

Ahoj, já mám kamaráda fotografa, který mě už několikrát fotil a vím, že mi vždy vyjde vstříc. Normálně se tím živí…Fotí jak venku, tak interiér…taky letos plánuji těhu focení a taky to chci naplánovat ještě tak nějak ne ve fázi slon Je v Havířově…koukni na kana-foto…je to sympaťák. Jestli tě zajímá něco více nebo fotky, tak pošli zprávu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >