Těhu focení Ostravs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lednova17
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 30.01.18 09:14
Těhu focení Ostravs

Ahoj holky, zatím jsem v prvním trimestru, takže času ještě habakuk. Ale chci se samozřejmě nechat později nafotit…na s úplně velkým břichem, tak si říkám, jestli třeba šestý sedmý měsíc bude ideální? Kdy jste se fotily vy? A nějaký tip na dobrého fotografa na Ostravsku? Zatím nevím zda chci ateliér nebo exteriér, tak házejte tipy…jsem dost náročná :mrgreen: Případně přihoďte i fotku :dance:

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 28988 příspěvků 30.01.18 09:23

https://www.facebook.com/…aphy/photos/?…
fotit jsme se nenechali, ale je to známý tak zkus kouknout na jeho fotky ( má tam i těhule )..je možné jak venku tak atas.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18940 příspěvků 30.01.18 09:27

Já chci venku, kolem 30 tt ( takže u mě Duben). Fotit budeme asi v přírodě, v parku, a s přítelem na hradě.

Petra67
Kecalka 250 příspěvků 30.01.18 09:27

Ahoj, já mám kamaráda fotografa, který mě už několikrát fotil a vím, že mi vždy vyjde vstříc. Normálně se tím živí…Fotí jak venku, tak interiér…taky letos plánuji těhu focení a taky to chci naplánovat ještě tak nějak ne ve fázi slon Je v Havířově…koukni na kana-foto…je to sympaťák. Jestli tě zajímá něco více nebo fotky, tak pošli zprávu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama