17tt zánět zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 112 příspěvků 30.01.18 08:17
17tt zánět zubů

Dobrý den, jsem v 17+2 už dva měsíce mám zánět v zubu, pořád mi to čistí, zavře, zase otevře, zase čistí, pak se mi udělala boule nad zubem, tak mi to rezala a 2× davala dren, dneska sem tam byla zase a premlouvala sem zubarku aby mi ho vyrvala a prostě ne!!! Jen mi opět vycistila kanalky a sla sem domů, že mám přijít za 14 dni. Už sem z toho vážně zoufala, jaké máte prosím zkušenosti :(

Reakce:
Malaga
Nadpozemská drbna 25200 příspěvků 30.01.18 08:42

Vytrhnout zub je to nejjednodušší co může udělat…

Veronika Kai
Kecalka 112 příspěvků 30.01.18 08:57

No ale ona mi ho vytrhnout nechce, dneska sem ji tam jakou dobu premlouvala, četla sem, že to může způsobit předčasný porod ten zánět, tak se toho dost bojím :,(

GirlsNick
Kecalka 423 příspěvků 31.01.18 08:39

Tak jdi na pohotovost tam Ti ho vytrhnou určitě ;)
Ale není to škoda, přijít o zub? @Veronika Kai

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >