17tt zánět zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 08:17
17tt zánět zubů

Dobrý den, jsem v 17+2 už dva měsíce mám zánět v zubu, pořád mi to čistí, zavře, zase otevře, zase čistí, pak se mi udělala boule nad zubem, tak mi to rezala a 2× davala dren, dneska sem tam byla zase a premlouvala sem zubarku aby mi ho vyrvala a prostě ne!!! Jen mi opět vycistila kanalky a sla sem domů, že mám přijít za 14 dni. Už sem z toho vážně zoufala, jaké máte prosím zkušenosti :(

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24611 příspěvků 30.01.18 08:42

Vytrhnout zub je to nejjednodušší co může udělat…

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 30.01.18 08:57

No ale ona mi ho vytrhnout nechce, dneska sem ji tam jakou dobu premlouvala, četla sem, že to může způsobit předčasný porod ten zánět, tak se toho dost bojím :,(

GirlsNick
Kecalka 301 příspěvků 31.01.18 08:39

Tak jdi na pohotovost tam Ti ho vytrhnou určitě ;)
Ale není to škoda, přijít o zub? @Veronika Kai

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >