jaký těhotenský test?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eli12345
Nováček 5 příspěvků 15.12.18 14:47
Těhu test,poplach?

Ahoj holky ;) Chci se zeptat
Asi před 3 tydnama jsem měla sex bez ochrany a na plno. Teď v pondělí znovu a ve čtvrtek také. Jsem unavená, podrážděná a dnes jsem začala cejtit mírné píchaní v levém podbříšku. A mám pocit že nejspíš maš horečky. Už dřív jsem měla sex úplně stejně bez ochrany a na plno ale neotěhotnila jsem. Myslíte že si dnes mám udělat těhotensky test? Po případě jaký? Clear blue nebo krevní test?.

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 15.12.18 14:52

Hmmm… Dítě z nechráněno sexu? To se mi nějak nezdá :lol:
Píšeš toho málo. Takže nic víc než, ano, můžeš být těhotná, ti k tomu nikdo nenapíše. Kdybys napsala víc, dalo by se odhadnout, jestli je to méně či více pravděpodobné. Ale za mě se vykasli na clearblue i krev a kup si nějaký obyč testy za 40 korun. Pokud bys otěhotněla před těmi třemi týdny, už to tam bude. Ty druhy styky, to budeš muset ještě počkat.

lachtanice86
Kelišová 6917 příspěvků 15.12.18 14:59

No tak k otehotneni je potřeba styk, ten si měla, dokonce bez ochrany, takže ano, můžeš být těhotná.

skorotehotna
Kecalka 380 příspěvků 15.12.18 15:04

Test si klidně udělej:) sice pokud si otěhotněla třeba ve čtvrtek, tak nejspíš nic neukáže, ale test si úplně klidně muzes udělat :smiley:

Maui52
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 15.12.18 15:12

@admin dnes dostává fakt zabrat… diskuze o tomu jestli muže byt člověk tehotny při sexu bez ochrany tady snad úplně byt nemusí, ne?

karkarka
Závislačka 3050 příspěvků 15.12.18 15:19

@Maui52 a v cervenci resila to same :)

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 15.12.18 15:22
@karkarka píše:
@Maui52 a v cervenci resila to same :)

Opakování matka moudrosti :lol:

Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 15.12.18 16:07

No zaprvé napiš kdy byla poslední MS a jak máš dlouhé cykly. Kdybys otěhotněla před těmi 3 týdny tak už to ukáže jakýkoliv test, kdyby tenhle týden tak je brzo a testovala bych nejdřív za týden. Horečky nejsou příznak těhotenství, zato jsou pro plod nebezpečné. A ještě pro zajímavost, když jsi neotěhotněla nikdy předtím, měla jsi velké štěstí, ale neznamená to, že nemůžeš otěhotnět teď…

g.sandova
Závislačka 3916 příspěvků 15.12.18 16:17

Já měla polední dobou X styku bez ochrany, těhotná nejsem.

Janli
Kelišová 6831 příspěvků 15.12.18 19:15
@g.sandova píše:
Já měla polední dobou X styku bez ochrany, těhotná nejsem.

A to se chlubíš nebo si stěžuješ?

g.sandova
Závislačka 3916 příspěvků 15.12.18 20:05

@Janli trochu mi to je líto, jelikož se snažíme. Takže ani jedno. Jen tom chci říct, že ne vždy to vyjde.

admin
Extra třída :D 11452 příspěvků 16.12.18 11:57

Dobrý den,

chápu, že Vás takovéhle diskuze trochu štvou, ale zkuste se zaměřit na to, na co se Vás zakladatelka ptá ve druhé části dotazu. „Myslíte že si dnes mám udělat těhotensky test? Po případě jaký? Clear blue nebo krevní test?“ Pravděpodobně potřebuje hlavně poradit jakým testem těhotenství zjistí. Buďte před těmi Vánocemi prosím shovívavé.

děkuji a přeji Vám krásný advent.

Diana :kytka:

g.sandova
Závislačka 3916 příspěvků 16.12.18 14:47

@Eli12345 clear blue, pět dnů před očekávanou ms

g.sandova
Závislačka 3916 příspěvků 16.12.18 14:49

@Janli nějak moc nechápu, proč bych se měla chlubit. Co je na tom k chlubeni? Co je na tom k stěžování? Zkrátka konstatovani, že nechraneny styk nevede nutne k otehotneni

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >